Зі святом працівників соціальної сфери

0211201801У першу неділю листопада в Україні, згідно з Указом Президента України від 13.04.1999 № 374/99 відзначають День працівника соціальної сфери.

Це свято є свідченням високої оцінки державою ролі працівників, які щодня забезпечують реалізацію державної політики з питань соціального захисту, зайнятості, організації оплати і безпеки праці, трудових відносин.

Працівники соціальної сфери спілкуються з різними людьми, що мають всілякі проблеми: зі здоров’ям, з працевлаштуванням, соціальною адаптацією, з сімейними проблемами і т.п. Таким співробітникам, які день у день налагоджують зв’язки, роблять добро, виявляють милосердя, і присвячене таке професійне свято.

В соціальній сфері України працює близько 150 тисяч чоловік. Вони дарують людям надію на краще, вчасно подають руку допомоги тим, хто цього потребує. Для багатьох з них слова Івана Франка — «Життя людини до тих пір має цінність, поки людина може допомагати іншим» — стали сенсом життя.

01 листопада  голова районної ради Світлана Ротач та перший заступник голови районної державної адміністрації Людмила Балюк привітали всіх працівників соціальної сфери району з наступаючим святом. Кращі працівникі відзначені Почесними грамотами та Подяками.

CIMG6884 CIMG6885 CIMG6892 CIMG6896

1494 (1)02 листопада

 

Анонс подій