Зі святом Міжнародного дня лікаря

Den_likarya_2015З ініціативи  Всесвітньої організації охорони здоров′я в перший понеділок жовтня відзначається Міжнародний день лікаря. Це день солідарності й активних дій лікарів усього світу. Вважається, що лікар одна з найдавніших професій. Спочатку фахівців охорони здоров’я називали цілителями. Головними центрами медичної галузі в давні часи вважалися Китай, Єгипет, Ассирія і Вавилон, де розробляли нові методи лікування та медичні препарати. З часом медицина почала поширюватися по всьому світу, лікарі робили все більше відкриттів і розробок. Головними ініціаторами введення Дня лікаря стали Всесвітня організація охорони здоров’я та Міжнародний медичний гуманітарний союз «Лікарі без кордонів». У 1971 році була створена міжнародна медична гуманітарна організація Лікарі без кордонів – Medecins Sans Frontieres, MSF. Серед засновників – Міжнародний Червоний Хрест, Мальтійський орден і ЮНІСЕФ.

День медичного працівника – це одне із найважливіших та необхідних свят. Тому, саме сьогодні ми вітаємо найцінніших людей, яким довіряємо своє здоров’я.

Шановні працівники медицини Нововодолажчини!

Від щирого серця вітаю вас зі святом – Міжнародним днем лікаря! Бажаю не тільки рятувати здоров’я людей, а й берегти своє, бажаю діяльності без перешкод, поваги, затребуваності, подяки оточуючих, особистого благополуччя та щастя, достатку і любові. Бажаю, щоб навіть у найважчих ситуаціях завжди знаходився вихід і рішення будь-якої проблеми. Поза всяким сумнівом, ваша професія – одна з найпотрібніших і благородних на планеті. Ви несете людям не тільки здоров’я, а й саме життя. Сотні людей зобов’язані вам своїм життям і тим, що можуть насолоджуватися усіма її принадами. Нехай же Господь за Вашу мужність надає міцного здоров’я та сил. Дякуємо Вам за все, ангели-охоронці в білих халатах!

З повагою,

голова Нововодолазької районної ради С. Ротач

07.10.2019

Анонс подій