З Новим роком та Різдвом Христовим!

С Н ГЩиросердечно вітаю всіх громадян Нововодолазького району

з Новим 2020 роком та Різдвом Христовим

Високосний рік таїть в собі безліч містичних таємниць і загадок, адже в ньому на один день більше. Як правило, у високосному році 366 днів. Тобто 1 раз на 4 роки додається 1 день. Це – 29 лютого. Такий відлік було введено дуже давно, 1 січня 45-го р. до н.е. Календар було розроблено у Римі (Італія). Його ввів відомий давньоримський полководець, диктатор, політичний діяч Гай Юлій Цезар. Високосний рік — це ідеальний випадок, щоб позбутися від усіляких забобонів. Проживіть цей рік гідно,  і переконайтеся, що 2020 рік був найкращим, бо тільки ви зможете його зробити чарівним, щасливим, мирним, багатим!

Шановні мої земляки!

 Бажаю, щоб 2020 рік став плідним і успішним для кожного з нас, нехай він налетить бурею позитивних емоцій, накриє ураганом творчих ідей, закрутить хороводом сюрпризів і засипле снігом грошових купюр кожного з вас!  Нехай ноги будуть сильнішими, щоб пройти нові кілометри, руки – міцнішими, щоб утримати нові призи, голова – відчайдушнішою, щоб укритися лавровим вінцем. І тільки серце нехай залишається тим самим – гарячим! Нехай у Новому Році життя буде багатим на незабутні враження, хай мрії збуваються, сяють на обличчях посмішки, очі світяться щастям! Нехай в душі буде більше добра! Здоров’я, любові, взаєморозуміння, радості, достатку, подорожей і хороших подій.

Нехай 2020-й дарує тільки найкраще, Божого благословення та ангела-охоронця кожній родині, кожному громадянину! Зі святами!

З повагою,

Голова районної ради Світлана Ротач

61925297

01 січня

Анонс подій