З Днем залізничника України!

1-01Згідно з Указом Президента, День залізничника в Україні відзначають 4 листопада.

Цей день вибраний зовсім не випадково. Виявляється, саме 4 листопада в далекому 1861 року до України вперше прибув поїзд, який йшов по маршруту Відень, — Краків — Перемишль — Львів. А називався він «Ярослав». Ось так з «Ярослава» почалася історія української залізниці.

Сьогодні в нашій країні понад 30 тисяч км залізничних колій, які обслуговують майже 300 тисяч залізничників. Це енергетики, зв’язківці, машиністи, провідники, диспетчери, чергові на станціях і ще безліч інших фахівців, що забезпечують комфорт і безпеку мандрівників і вантажів.

Дорогі залізничники!

Від чистого серця вітаю вас з вашим професійним святом!

Щоденною копіткою працею багатьох поколінь створювалася і тепер примножується трудова слава колективів залізничників краю. Ви робите все заради збереження і подальшої розбудови транспортного конвеєра, стабілізації у справі перевезення пасажирів і господарських вантажів.

І нехай летять ці слова по всіх шляхах із Заходу на Схід і з Півночі на Південь: спасибі вам за вашу працю, дякую за приємні подорожі і довгоочікувані зустрічі на перонах! Нехай вас ніколи не покидає оптимізм і впевненість у своїх силах! Успіхів на роботі і гармонії в особистому житті!

Здоров’я вам, сили духу і тіла, енергійності, цілеспрямованості, процвітання, благополуччя і всього найкращого!

95c4905c8feb01834be6aad2ff9d9b4b_w200З повагою,

Голова Нововодолазької районної ради

С. Ротач

 

 

 

 

 

 

04 листопада

Анонс подій