З Днем святого Валентина!

SAVE_20190214_10234714 лютого світ відзначає День святого Валентина. У це свято прийнято не тільки дарувати коханій чи коханому валентинки або ж більш коштовні презенти, а й вітати своїх других половинок та просто хороших друзів теплими словами. Появі «валентинки» у сучасній інтерпретації завдячують Чарльзові, Герцогу Орлеанському (1415 рік), що сидів у одиночній камері в’язниці та вирішив боротися з сумом шляхом написання любовних листів своїй дружині. Найбільшого розповсюдження валентинки зазнали у ХVІІІ сторіччі. Наприклад, у Англії та Шотландії, у День закоханих молодь влаштовувала своєрідний розіграш, під час котрого парубки тягнули жереб, визначаючи, яка дівчина кому дістанеться у якості нареченої. Таким чином, бачимо, що впродовж віків цей день вважався не лише святом вже існуючих закоханих, а й днем надії на віднайдення своєї долі.

Пізніше обрання коханої стало найбільш розповсюдженою розвагою цього свята, на котру чекали з хвилюванням цілий рік.

Не дивлячись на спротив церкви, у День святого Валентина прижилася ще однв традиція: парубки та дівчата тягнули жереб, щоб обрати саме свого «Валентина». Після об’єднання пара обмінювалася сувенірами. Звичка тягти жереб зберігалася досить довго, – до ХVІІІ сторіччя, лише поступово сходячи нанівець, допоки не перетворилася у традицію дарувати подарунки виключно жінкам. Сьогодні під валентинкою ми розуміємо листівку, часто у формі сердечка, з найкращими побажаннями, зізнаннями у коханні, пропозиціями одружитися та милими жартами. Часто такі листівки не підписують, аби одержувач самостійно здогадався від кого привітання.

Як святкувати та що дарувати, – вирішувати, безперечно, лише вам. Не обов’язково дослухатися порад, що лунають у суспільство звідусіль. Ви можете самі придумати найкращі традиції святкування саме для вас та вашої половинки, додаючи у життя яскравих барв. Єдине, про що пам’ятайте: висловлювати кохання можна точно частіше, аніж раз на рік!

Дорогі закохані!

Від щирого серця вітаю всіх з Днем Святого Валентина

Як сила тяжіння зближує планети, так і любов об’єднує людей, незважаючи на різні характери, смаки та інтереси. Любити – значить дивитися не один на одного, а дивитися в одному напрямку. Я бажаю вам скоріше відшукати це почуття, а тим, хто вже знайшов, ніколи його не втрачати! Бажаю кар’єрного росту, море щастя, сміху, посмішок, позитиву і сили. Нехай життя приносить лише радість, а рідні нескінченно дарують любов.

З Днем Святого Валентина!

З повагою,

Голова районної ради С. Ротачserdce-i-rozy

14 лютого

Анонс подій