З Днем фармацевтичного працівника

6589Шановні працівники фармацевтичної галузі України!

Щиро вітаю вас із професійним святом — Днем фармацевтичного працівника України!

Сьогодні, 19 вересня, в Україні відзначають День фармацевтичного працівника. Це свято не має сталої дати й щороку відзначається у третю суботу вересня, відповідно до указу президента України від 1999 року. Фармацевт або аптекар – це фахівець у сфері лікарських препаратів. Він вміє не тільки розрізняти їх, а й підбирати та готувати. Він знає все про їхні компоненти, взаємодію, показання й протипоказання до застосування.

Вам притаманні людяність, доброта й терпіння. Ви завжди готові підтримати хворого морально й духовно та не залишаєте без уваги жодної людини. Не рахуючись із власним часом, ви готові в екстремальних умовах поряд з лікарями день і ніч своєю копіткою працею рятувати життя, простягаючи руку допомоги кожному, хто цього потребує. Ви не чекаєте винагород, а щоденно сумлінно виконуєте свою роботу, допомагаючи долати тяжкі хвороби, боротися з епідеміями та рятувати людські життя.

Дозвольте побажати в це чудове свято, перш за все, міцного здоров’я, щоб не довелося використовувати свій професіоналізм для себе особисто. Родинного тепла, щоб з радістю повертатися з улюбленої роботи. І фінансового благополуччя, побудованого винятково на продажу вітамінів.

Щиро дякую кожному з вас — провізорам, фармацевтам, виробникам та дистриб’юторам — за вагомий внесок у справу збереження та захисту здоров’я наших громадян і процвітання України, за вашу працю та тепло сердець, за відданість обраній справі!

Голова Нововодолазької районної ради С.О. РотачFearlessInfatuatedAltiplanochinchillamouse-size_restricted

19 вересня

Анонс подій