Вшанували ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС

CIMG412214 грудня в Україні вшанували ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС. Саме в цей день 31 рік тому було прийнято в експлуатацію комплекс захисних споруд над зруйнованим у результаті вибуху четвертим енергоблоком Чорнобильської АЕС. Із цієї нагоди в усіх сільських і селищних радах Нововодолажчини відбулися пам’ятні заходи, під час яких згадували людей, які ціною свого життя і здоров’я здолали страшну трагедію ХХ століття.

 

У Старовірівці мітинг відбувся біля пам’ятного знаку ліквідаторам наслідків аварії на ЧАЕС. Вклонитися світлій пам’яті чорнобильців, які пішли з життя, прийшли їхні побратими, небайдужі жителі громади, школярі, представники влади: голова районної ради Світлана Ротач, заступник сільського голови Олександр Товстик, секретар сільської ради Алла Сизова.

Звертаючись до ліквідаторів наслідків аварії, Світлана Олександрівна  і голова районної громадської організації ветеранів та інвалідів війни «Набат Чорнобиля»  Анатолій Діхтяренко, висловили їм щиру вдячність за мужність і героїзм, побажавши здоров’я та оптимізму. Потому  до підніжжя меморіального знаку жертвам Чорнобильської трагедії були покладені квіти.

Щирими поетичними словами розпочався мітинг і в Охочому, який підготували та провели працівники сільського Будинку культури. Світлана Ротач, Анатолій Діхтяренко та сільський голова Микола Шестаков подякували чорнобильцям за їх внесок у ліквідацію аварії та пообіцяли зробити все можливе, аби вони відчували турботу й соціальний захист.

А от у Просяному та Станичному з ліквідаторами аварії на ЧАЕС відбулися зустрічі в форматі «круглого столу». В щирій невимушеній обстановці присутні змогли поспілкуватися з представниками влади, порушити певні проблеми та поділитися наболілим.

До речі, того дня в районі усі ліквідатори наслідків аварії на ЧАЕС отримали продуктові набори, придбані за кошти районного бюджету.

17 грудня

Анонс подій
04 квітня о 10.00 відбудеться засідання XXXVІ сесії районної ради VII скликання