Вітання з Днем працівників культури та майстрів народного мистецтва!

09-pratsivnykiv-kultury-ta-majstriv-narodnogo-mystetstva„Культура – простір, в якому проходить все життя людини від народження до смерті”. М.В.Попович

Українська культура, одна з небагатьох, яка змогла вистояти під могутнім натиском чужих агресивних впливів, зберегти свою самобутність, первозданну чистоту і незамуленість.

Пращурами української культури можна вважати культуру індоєвропейських предків слов’ян, слов’янські культурні джерела, культури Київської Русі – дохристиянську і християнську.

Без сумніву, культурний розвиток народів відбувається в процесі їх постійних взаємовідносин. Чим більше різних впливів акумулює в собі культура народу, тим більш культурним є цей народ.

Українська культура зайняла гідне місце в культурі світовій. Вона розвивалась у взаємовідносинах з культурами Заходу та Сходу

В сучасному українському суспільстві, де культура часто виявляється непотрібною, важливо визначити і стверджувати високі моральні принципи, засновані на тисячолітньому духовному і культурному набутку українського народу, щоб не опинитися на задвірках культурного прогресу.

Культура та мистецтво є основою розвитку народу, нації, незримою силою, формуючою унікальну особистість кожної людини. В складні моменти саме культура стає генератором сили, антидепресантом, вона лікує, надихає та дарує крила.

Копітка, самовіддана, часто жертовна робота працівників культурної сфери без перебільшення рятує душі

Саме тому, у непростий для України час, час великих викликів та випробувань, нам як ніколи потрібна сильна, конкурентоздатна, сучасна та актуальна культура, звернена у майбутнє, але укорінена у могутній національній традиції.

Сьогодні, 6 листопада, напередодні професійного свята в приміщенні районного будинку культури відбулися урочистості присвячені до Дня працівників культури та аматорів народного мистецтва. Всіх справжніх майстрів своєї справи, працівників сфери культури, привітали – голова районної ради Ротач Світлана та перший заступник голови РДА Балюк Людмила.

Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята — Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва!

Споконвіку пісня і танець, музика і слово, витвори майстрів народної творчості були виразниками національної ідеї, оберегами історичної пам’яті. Вони підживлювали і зміцнювали надію народу на краще майбутнє.

Щиро вдячна працівникам відділу культури, будинків культури та клубних установ, бібліотек, учасникам аматорських колективів Нововодолазького району за сумлінну працю, безперервний творчий пошук, за вагомі духовні здобутки.

Дякую вам за те, що стоїте на сторожі наших культурних традицій,  пропагуєте моральні принципи і прикладаєте всі зусилля, щоб зробити життя нововодолажчан яскравішим. Дякую,  що ділитеся часточками своєї душі, дбаючи про настрій тих, кому даруєте своє мистецтво!

Бажаю вам теплоти у серці, міцного здоров’я, щастя, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги. Нехай здійсняться всі ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог.

15436863

З повагою,

Голова Нововодолазької районної ради Світлана Ротач

 

 

 

 

 

 

CIMG6905 CIMG6913 CIMG6916 CIMG6920 CIMG6927 CIMG6932

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

06 листопада

Анонс подій
06 грудня 2019 року о 10.00 відбудеться засідання XL сесії районної ради VII скликання