Вітання з Днем працівників архівних установ України

h_ua_den_arhiva_uaТрадиційно наприкінці року зберігачі документів відзначають своє професійне свято – День працівників архівних установ України. Свято – слушна нагода підвести річні підсумки, згадати найцікавіші моменти роботи архіву – зустрічі з науковою та творчою інтелігенцією, із представниками засобів масової інформації, учнівською та студентською молоддю.

    На жаль, в уяві пересічного громадянина архів асоціюється з будівлею, вщент заповненою документами, що десятиліттями нерухомо лежать на полицях, втаємничуючи свою інформацію. Насправді, архів це живий організм, який працює як годинник. Цю чітку роботу з формування та збереження фондів, використання інформації, що несуть в собі документи, здійснюють архіваріуси архівних установ.

Професійне свято й кінець року це ще й слушна нагода поговорити про плани на наступний рік. Їх дуже багато, але головне те, що працівники Держархіву областей, районів, міст і містечок й надалі будуть виконувати свої обов’язки з метою надання нашим громадянам послуг й водночас здійснювати триєдине завдання всіх архівістів – формувати, зберігати та популяризувати інформацію, що несуть в собі документальні першоджерела.

Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем працівників архівних установ!

Це свято є проявом шани та поваги з боку держави до всіх, хто дбайливо зберігає сторінки тисячолітньої писемної історії українського народу.

Вашим розумом і стараннями формується потужний інформаційний ресурс, який дає можливість широкому загалу наших краян – науковцям, історикам, студентам і тим, кого цікавить історична спадщина, поповнити знання про свій народ і пройдений ним шлях, відчути подих героїчної минувшини, перейнятися думками і почуттями славетних попередників, відкрити маловідомі сторінки їхнього життя. Вашою самовідданою, подвижницькою працею примножуються нетлінні духовні надбання рідного народу. Переконана, що ви й надалі збагачуватимете кращі традиції своєї професії, віддано і сумлінно служитимете обраній справі.

Щиро зичу Всім успіхів, невичерпної енергії, натхнення та нових звершень у повсякденній праці на благо нашої Вітчизни, міцного здоров’я, благополуччя і щастя в родинах!

З повагою,

Голова районної ради С. Ротач98759773_0_7c86e_5a133908_L

24 грудня

Анонс подій