Вітання депутата Верховної ради України минулих скликань Біловола Олександра Миколайовича з днем народження!

фото Биловол

Букет красных роз

Олександре Миколайовичу прийміть слова глибокої шани і поваги!

 Шанований і мудрий керівник та добра людина, від усього серця вітаю Вас з днем народження!

Весь Ваш життєвий шлях є прикладом сумлінного та високопрофесійного відношення до своїх громадянських і службових обов’язків, служіння Українському народу та його державі!

Кожна людина з моменту народження пише книгу свого життя, щодня перегортаючи сторінки власного часопису творить свою долю. Сторінки Вашої біографії сповнені нарисами років, які Ви присвятили натхненному служінню рідній Батьківщині. За роки сумлінної праці Ви здобули беззаперечний авторитет компетентного та досвідченого фахівця, мудрого і розсудливого керівника та щирого патріота своєї держави.

 Бажаю впевнено керувати успіхом кожної справи, мрією кожного дня. Нехай сили та вдача не покидають, нехай близькі підтримують, нехай друзі допомагають, нехай підлеглі поважають та на «відмінно» виконують свою роботу!

Щиросердечно зичу заможності і процвітання у Вашому житті, щоб Ваша праця була достойно винагороджена і оцінена! Хай Ваші будні будуть плодотворними, наповнені радістю від гарно виконаної справи, а вихідні та свята — веселими та безтурботними на березі океану або на снігових вершинах найкращих курортів світу!

Нехай кожен новий день буде щедрим на успіхи та перемоги, багатим на радісні звістки, приємні події, особисті досягнення і благородні справи!

Нехай оптимізм і життєва енергія супроводжують Вас і надалі, дають можливість реалізовувати ідеї і приймати мудрі рішення на благо нашої України. Нехай Боже благословення , людська довіра і допомога супроводжують Вас в житті.

Кохання вам і добробуту, щастя і розуміння від рідних та близьких людей!

З повагою,

голова Нововодолазької районної ради С. Ротач

11 січня375942430

Анонс подій
06 грудня 2019 року о 10.00 відбудеться засідання XL сесії районної ради VII скликання