Відбулося засідання XXXVIІ позачергової сесії районної ради VII скликання

IMG_20190424_10102724 квітня 2019 року відбулося засідання XXХVІІ позачергової сесії районної ради VІІ скликання, яке провела голова районної ради Світлана Ротач.

У роботі сесії взяли участь голова райдержадміністрації Роман Мерзлікін, начальники управлінь та  відділів  райдержадміністрації,  селищний та сільські голови, керівники підприємств, установ, організацій Нововодолазького району, представники засобів масової інформації.

Відповідно до порядку денного на пленарному засіданні районної ради було розглянуто 6 питань, а саме:

1. Про внесення змін до рішення ХХХІІІ позачергової сесії районної ради VІІ скликання від 22 грудня 2018 року «Про районний бюджет на 2019 рік» (зі змінами).

2. Про погодження Штатного розпису КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ НОВОВОДОЛАЗЬКОГО РАЙОНУ» НОВОВОДОЛАЗЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ на 2019 рік.

3. Про дострокове припинення договору № 53/17 про передачу майна територіальної громади Нововодолазького району в оренду від 27 вересня 2017 року, укладеного із ТОВАРИСТВОМ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ФІРМА «Б.А.Т.».

4. Про дострокове припинення договору № 46/17 про передачу майна територіальної громади Нововодолазького району в оренду від 27 вересня 2017 року, укладеного з ФІЗИЧНОЮ ОСОБО – ПІДПРИЄМЦЕМ ДЯЧЕНКО ВІКТОРІЄЮ ВАСИЛІВНОЮ.

5. Про передачу в оренду за результатами конкурсу нерухомого майна (частини приміщення), об’єкту спільної власності територіальних громад сіл і селищ Нововодолазького району Харківської області ФІЗИЧНІЙ ОСОБІ – ПІДПРИЄМЦЮ ДЯЧЕНКО ВІКТОРІЇ ВАСИЛІВНІ.

6. Різне.

25 квітня

Анонс подій