У Станичному відбувся виїзний прийом громадян

CIMG4528Минулого тижня голова районної ради Світлана Ротач провела виїзний прийом громадян Станичненської сільської ради. У ньому взяли участь в.о.сільського голови Юлія Власюк і депутат районної ради Віта Балух.

Розпочався прийом спілкуванням Світлани Олександрівни з представниками сільських закладів освіти, культури та медицини. Спочатку голова районної ради розповіла присутнім про реформи, які впроваджуються на території району та коло проблем, над якими працюють депутати районної ради. А потім кожен із присутніх окреслив потреби своїх галузей. Зокрема, мова йшла про ремонт приміщень Станичненської та Слобожанської АЗПСМ, великої зали Слобожанського СБК; придбання аналізаторів крові та ноутбуків у заклади охорони здоров’я; обладнання роздягальні в Станичненському ліцеї, придбання в нього шкільних меблів і музичної апаратури; заміну дверей у дошкільному навчальному закладі та місцевому БК; будівництво башти Рожновського; заміну вікон та асфальтування майданчика в Слобожанському ліцеї; придбання паркових світильників і багато іншого.

Поряд із порушенням нових проблем, присутні дякували Світлані Ротач і всьому депутатському корпусу за постійну підтримку та розуміння, за вагомий внесок у соціально-економічний розвиток Станичненської сільської ради.

Місцеві жителі під час прийому також порушили питання оформлення субсидій, розвитку сільської культури, придбання дров.

Щоб пересвідчитися в тому, що вже зроблено і що потребує першочергового вирішення, Світлана Олександрівна відвідала Станичненський ліцей та дошкільний навчальний заклад, де поспілкувалася з педагогічними працівниками, подякувавши їм за активність і небайдужість.

15 березня

Анонс подій