Регуляторнi акти

1. Регламент роботи Нововодолазької районної ради VII скликання.

2. Положення про порядок управління майном, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл і селищ Нововодолазького району.

3. Положення про постійно діючу комісію з розгляду питань стосовно списання майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл і селищ Нововодолазького району.

4. Положення про призначення та звільнення з посад керівників об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, Нововодолазького району.

5. Положення про конкурсний відбір суб’єкта оціночної діяльності  для проведення нормативної грошової оцінки земельних ділянок.

6. Аналіз регуляторного впливу до проекту рішення Нововодолазької районної ради «Про затвердження Тимчасового порядку видалення дерев, кущів та інших зелених насаджень за межами населених пунктів на території Нововодолазького району».

7. Аналіз регуляторного впливу проекту рішення __ сесії Нововодолазької районної ради VІІ скликання «Про затвердження переліку платних медичних послуг, які надаються Комунальним закладом охорони здоров’я «Нововодолазька центральна районна лікарня».

8. Перелік платних медичних послуг, які надаються КЗОЗ “Нововодолазька ЦРЛ”.

9. Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акта – рішення XI сесія Нововодолазької районної ради VII скликання від 12.10.2016 року №172-VII “Про затвердження переліку платних медичних послуг, які надаються комунальним закладом охорони здоров’я “Нововодолазька центральна районна лікарня”.

10. Рішення про затвердження переліку платних медичних послуг, які надаються Комунальним закладом охорони здоров’я “Нововодолазька центральна районна лікарня”

11. Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акта – рішення XI сесія Нововодолазької районної ради VII скликання від 12.10.2016 року №173-VII “Про затвердження Нововодолазькому районному комунальному підприємству “Нововодолазький агроліс” тимчасового порядку видалення дерев, кущів та інших зелених насаджень за межами населених пунктів на території Нововодолазького району Харківської області”.

12. Рішення про затвердження Нововодолазькому районному комунальному підприємству “Нововодолазький агроліс” тимчасового порядку видалення дерев, кущів та інших зелених насаджень за межами населених пунктів на території Нововодолазького району Харківської області.

13. ПОЛОЖЕННЯ про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки комунального майна територіальної громади району.

14. Положення про порядок призначення та звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, що належать до спільної власності територіальних громад сіл і селищ Нововодолазького району Харківської області

15. ПОЛОЖЕННЯ про Громадську раду при Нововодолазькій районній раді з обрання керівників комунальних закладів охорони здоров’я

 

 

Анонс подій