Прийом громадян в селі Старовірівка

3dflags_ukr0001-0002aЗдоров’я людей є головною цінністю будь-якої спільноти та має бути основною парадигмою діяльності кожної ланки світової системи охорони здоров’я. Охорона здоров’я та фармацевтичне забезпечення є важливим сектором реалізації соціальної політики держави й представляє собою надзвичайно важливу соціогуманітарну систему. Не секрет, що мережа аптечних закладів на селі за останні роки значно скоротилася.

В Україні аптека – це в першу чергу бізнес. Бізнес у селі рідко є прибутковим і досягти там фінансових результатів складно. Ніхто з приватного бізнесу і з комерційних структур заходити на територію села для відкриття аптек не бажає.

Відкриття аптеки – це знакова подія для мешканців села, якої всі давно чекають, також це найприємніша новина перш за все для пенсіонерів, адже до районної аптеки дібратися їм важче, а медикаменти вони потребують майже щодня. А її відсутність у селі завдає незручностей жителям. Щоб придбати ліки, люди змушені їздити до Нової Водолаги або до Харкова.

 Сьогодні цю проблему будуть вирішувати в Старовірівській ОТГ.

Сьогодні, 14 липня, Світлана Ротач поспілкувалася мешканцями Старовірівської ОТГ, які звернулися до неї з проханням стосовно ремонту приміщення аптеки, яке знаходиться в комунальній власності Харківської обласної ради.  Світлана Олександрівна пообіцяла посприяти в її передачі на баланс Старовірівської ОТГ.

IMG_0144 CIMG8462

14 липня

Анонс подій