Прийом громадян у Рокитному

CIMG4480-min06 березня голова районної ради Світлана Ротач провела особистий прийом громадян Рокитненської сільської ради. У ньому взяли участь сільський голова Олексій Сльота, депутати районної ради Ганна Водолажченко, Євген Пудровський, Наталія Хихля.
На початку прийому місцева активістка Ольга Чижиченко висловила слова вдячності голові районної ради за допомогу у вирішенні проблемного земельного питання. І в той же час вона порушила чимало інших актуальних питань громади. Серед них: незаконна (на її думку) вирубка місцевого лісу і вивіз його в нічний час; реалізація населенню видалених сухостійних дерев;безлад на прибудинкових територіях; рух важковагових автомобілів, які руйнують дороги; виділення земельної ділянки без належної документації та інші. Розгляду цих питань було приділено значну частину часу особистого прийому. По більшості з них було знайдено взаєморозуміння і накреслено шляхи вирішення.
Звернулися того дня громадяни і з приводу виділення матеріальної допомоги, ремонту доріг та водогону.
Ганна Водолажченко та Наталія Хихля порушили питання та висловили своє бачення щодо ремонту доріг по вулицях Центральній і Потьомкіна, ремонту даху клубу та частини приміщення Рокитненського ліцею, яке раніше займало відділення «Укртелекому», будівництва дитсадка та ін.
Як показав прийом, громада має багато проблем, які легше було б вирішувати за наявності місцевого комунального підприємства. Тож було розглянуто шляхи його можливого створення та основні моменти діяльності. Але останнє слово в цьому питанні, звичайно ж, за самою громадою.

07 березня

Анонс подій