Привітання з Днем Знань!

69348210_525291818217805_7266478825335160832_nДорогі школярі, шановні вчителі, батьки, бабусі і дідусі!

Вересень – веселий дзвоник кличе всіх до знань, просвіти, науки.

Перший шкільний день, перший урок, перші вчителі. Наче все вперше – і слово, і музика, і дзвони душі. У цей святковий день кожна мати чи батько, дідусь чи бабуся прокидаються  як найраніше, аби неодмінно провести свою дитину до школи – якщо не за ручку, то ідучи поруч, або проведе поглядом і стоятиме довго – аж до поки видно її дитя. І в цей чарівний час, щирого серця вітаю усіх земляків із початком нового навчального року, який відкриває світ пізнання та сходження до одвічних життєдайних джерел цивілізації,  надії,  особливо для тих, хто вперше у житті переступає поріг школи.

Дорогі учні,  через роки і відстані, перегортаючи сторінки своїх  школярських днів  і років ви зрозумієте, що навчання – це прихований скарб, це світ знань про людей та їх оточення. Вчіться, щоб знати, діяти жити. Упевнена, що зерна науки дадуть добрі сходи і зростуть у ваших душах урожаєм мудрості та натхнення. Ростіть здоровими, досягайте високих результатів у навчанні та завжди будьте активними у громадському житті.

Вам, шановні вчителі, дозвольте побажати невичерпне джерело енергії для бездоганного виконання такої відповідальної місії, як виховання підростаючого покоління в дусі любові до рідного краю, до України, та до людини як найбільшої гуманітарної цінності. Бо саме ви сприяєте формуванню юних особистостей, від яких залежить майбутнє українського народу, завтрашній день нашої Вітчизни.

2 вересня голова районної ради Світлана Ротач  відвідала свято першого дзвоника у Старовірівській ЗОШ І-ІІІ ст.

02 вересня

 

Анонс подій
06 грудня 2019 року о 10.00 відбудеться засідання XL сесії районної ради VII скликання