На контролі – виконання рішень сесій районної ради

CIMG3689Днями, з метою контролю за виконанням рішень сесій, голова районної ради Світлана Ротач разом із депутатами районної ради Сергієм Воротняком та Василем Головешко відвідали КЗОЗ «Нововодолазька ЦРЛ» та  дошкільний підрозділ Липкуватівського НВК.

Спочатку вони поспілкувалися з головним лікарем ЦРЛ Олегом Яковенко та його заступником Ніною Ярошенко з приводу забезпеченості лікувального закладу медикаментами, які закуповуються за кошти районного бюджету. З’ясувавши  проблемні моменти, вони відвідали  харчоблок лікарні. Варто зазначити, що саме Сергій Воротняк свого часу був ініціатором збільшення видатків на харчування пацієнтів Нововодолаької ЦРЛ, для того, щоб зробити його якіснішим і смачнішим. Цю ініціативу підтримали депутати районної ради і виділили кошти не лише на харчування, а й на нове обладнання. Нині вже придбано  холодильники,  електроплити, м’ясорубку, блендер, інший кухонний інвентар. Та й якість харчування помітно покращилася. У меню з’явилося м’ясо, риба, сир, сметана, масло.

Світлана Олександрівна і Сергій Федорович поспілкувалися з працівниками харчоблоку та з’ясували існуючі потреби.

Цього ж дня вони відвідали й Нововодолазьке відділення КЗОЗ «Харківське обласне бюро судово-медичної експертизи», де за ініціативи депутатів районної ради та кошти районного бюджету проведено ремонтні роботи та встановлено холодильне обладнання, якого тут вкрай не вистачало.

І завершилася робоча поїздка в Липкуватівському НВК, де нещодавно було збудовано дитячий майданчик.

Світлана Ротач, Сергій Воротняк і Василь Головешко разом із директором навчального закладу Людмилою Гамівкою оглянули чудову зону відпочинку для дітей.

Дитячий майданчик яку збудовано за рахунок коштів районного бюджету за запитом депутата В. Головешка. В додаток Людмила Вікторівна попросила встановити на майданчику ще кілька гойдалок та виділити кошти на благоустрій території НВК.

Не оминули своєю увагою депутати і їдальню дошкільного закладу, працівники якої порушили ряд існуючих проблем. Зокрема, вони стосуються придбання електроплит, витяжки, кухонного інвентарю та проведення поточного ремонту.

Світлана Ротач запевнила, що проблемні питання будуть розглянуті вже під час підготовки до чергової сесії районної ради.

Спостерігається постійна турбота депутатів районної ради у вирішенні нагальних потреб та проблемних питань у життєдіяльності територіальних громад району та покращенні умов їх існування.

19 жовтня

Особистий прийом громадян головою Нововодолазької районної ради

118 жовтня голова Нововодолазької районної ради Світлана Ротач провела особистий прийом громадян, до неї звернулося 3 мешканці Нової Водолаги. Вони задавали питання, щодо матеріальної допомоги та інші особисті питання. На всі ці питання мешканцям було надано розгорнутi відповіді, а також Світлана Олександрівна пообіцяла допомогти у вирішенні цих питань.

Нагадаємо, що особистий прийом голови Нововодолазької районної ради проходить щотижнево у вівторок та четвер з 9 до 11 години.

 

19 жовтня

Нарада з головами сільських рад Нововодолазького району

118 жовтня голова Нововодолазької районної ради Світлана Ротач провела нараду з головами сільських рад Нововодолазького району. На нараді були присутні сільські голови Рокитненської, Старовірівської, Мелихівської, Караванської сільських рад та голова Бірківської селищної ради.

Під час наради присутні обговорювали поточні справи та проблеми, які є на територіях сільських рад. Одним з таких гострих питань було щодо стану доріг не тільких у населених пунктах, а й поза ними. Більшість проблемних питань були взяті під контроль головою районної ради. Світлана Олександрівна пообіцяла посприяти вирішенню цих питань.

 

18 жовтня

Нарада щодо початку опалювального сезону в об’єктах спільної власності територіальних громад сіл та селищ Нововодолазького району

118 жовтня відбулася нарада щодо початку опалювального сезону в об’єктах спільної власності територіальних громад сіл та селищ Нововодолазького району, на якій були присутні голова Нововодолазької районної ради Світлана Ротач, спеціалісти районної ради, головний бухгалтер, комендант та представники підприємства теплових мереж.

На нараді обговорювали стан підготовки об’єктів спільної власності до опалювального сезону, вирішували проблеми які заважали на певних об’єктах розпочати опалення та обговорювали шляхи недопущення у майбутньому зриву початку опалювального сезону.

 

18 жовтня

Привітання з Днем народження заступника голови Нововодолазької райдержадміністрації Балюк Людмили Миколаївни

flowers-171461_960_720Шановна Людмило Миколаївно!

Від усього серця бажаю Вам міцного здоров’я та життєвої наснаги, професійних успіхів та особистих творчих досягнень, сімейного щастя, злагоди та добробуту у Вашій оселі! Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, минають негаразди та непорозуміння. Нехай здійсняться усі заповітні мрії, а будь-які повороти долі завжди відкривають лише нові обрії майбутніх перспектив! Хай доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення. Щастя Вам, радості, добра і благополуччя!

З повагою, голова Нововодолазької районної ради Світлана Ротач.

 

18 жовтня

Виїзний прийом радника голови Нововодолазької районної ради у селі Ватутіно та Охоче

CIMG3688Головною метою проведення особистих виїзних прийомів є вирішення нагальних питань та надання консультативної допомоги населенню району, зменшення кількості звернень до органів влади вищого рівня.

17 жовтня відбувся виїзний прийом радника голови Нововодолазької районної ради Євгена Пудровського у селі Ватутіно та Охоче. Під час прийому до нього звернулися люди, які не в змозі самостійно вирішити проблеми та шукають допомоги у представників влади. Жодне зі звернень громадян не залишилося поза увагою. На окремі питання було дано вичерпні відповіді, а решта була взята радником голови районної ради під особистий контроль.

Конструктивне вирішення порушених громадянами питань можливе лише у співпраці органів місцевого самоврядування та самих місцевих жителів.

 

17 жовтня

Асоціація органів місцевого самоврядування Харківщини ухвалила звернення до обласної ради та облдержадміністрації

img_6522.jpg.5Під час Загальних зборів Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області, у яких взяла участь голова Нововодолазької районної ради Світлана Ротач, учасники зібрання підтримали звернення до обласної ради та облдержадміністрації щодо необхідності створення в області робочої групи, яка підготує проект змін адміністративно-територіального устрою Харківщини. У такому випадку це буде пілотний в Україні проект змін.

У документі звернення йдеться про те, що майже 100% усіх сільських, селищних, міських і районних рад, об’єднаних територіальних громад, вважають за необхідне ще раз повернутися до розгляду законопроектів «Про засади адміністративно-територіального устрою України» та «Про порядок утворення, ліквідації районів, встановлення і зміни їх меж».

«У цілому ми підтримуємо ці законопроекти та вважаємо їх запровадження в рамках реформи місцевого самоврядування і територіальної організації влади дуже актуальним. Ми усвідомлюємо, що для досягнення цієї мети необхідно об’єднувати (укрупнювати) існуючі райони області. Варіантів такого об’єднання може бути чимало, проте обов’язково повинні враховуватися історичні, економічні, екологічні, географічні, логістичні, демографічні та інші особливості, а також культурні традиції. Але головне, на нашу думку – це забезпечення керованістю відповідними територіями», – йдеться у зверненні.

Тому з метою ґрунтовного опрацювання схеми майбутнього адміністративно-територіального устрою Харківської області учасники Загальних зборів Асоціації органів місцевого самоврядування звернулися до обласної ради та облдержадміністрації з пропозицією, узгодити перший в Україні пілотний проект щодо змін адміністративно-територіального устрою області.

Представники місцевих рад переконані, що підтримка проекту стане підґрунтям для сталого й збалансованого соціально-економічного розвитку для майже 3 млн мешканців, що проживають на території Харківщини.

17 жовтня

Сергій Чернов: Розпочинаємо обговорення майбутнього адміністративно-територіального устрою

img_6124.jpg.3У селищі Пісочин Харківського району під головуванням президента Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Сергія Чернова проходять загальні збори членів Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області. Зокрема, йдеться про нову модель адміністративно-територіального устрою регіону.

Сергій Чернов зазначив, що це дуже складне питання, як, власне, і формування госпітальних округів. Адже після створення базового рівня,  актуалізується  зміна меж районів та їх укрупнення. І, насамперед, для громади Харківської області важливо до цього бути готовими.

«Вже сьогодні маємо на Харківщині об’єднані територіальні громади,  які поглинули район, відтак, виникла конкуренція компетенцій з досі чинними районними органами влади. Безумовно, потрібно шукати вихід із цієї ситуації», – сказав очільник обласної ради.

За його словами, у  Верховній Раді зареєстровано проект змін до Конституції у частині децентралізації. Але для їх ухвалення знадобиться підтримка 300 народних депутатів. Тому вірогіднішим є, в рамках чинної Конституції, ухвалення закону про зміну меж районів.

«Відтак, якщо ми самотужки запропонуємо свою модель адміністративно-територіального устрою регіону, це, вважаю, буде більш виграшним варіантом, ніж коли з Києва надійдуть відповідні рекомендації», – підкреслив Сергій Чернов.

Питання це, вважає він, не лише чутливе, гостре й  актуальне, але й масштабне. Тому, керуючись інтересами області,очільник облради запропонував найближчим  часом створити відповідну робочу групу для  грунтовного опрацювання цього аспекту реформи. «У результаті маємо отримати таку модель, яка забезпечить надання адміністративних послуг громадам у маленьких селах, що не поступатимуться якістю в крупних містах», – додав він.

17 жовтня

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ЩОДО РЕЗУЛЬТАТІВ КОНКУРСУ на заміщення вакантної посади головного лікаря КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ НОВОВОДОЛАЗЬКОГО РАЙОНУ» НОВОВОДОЛАЗЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

IMG_20181016_100039Нововодолазька районна рада інформує, що з 17 вересня по 16 жовтня 2018 року відбувся конкурсний відбір на посаду головного лікаря КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ НОВОВОДОЛАЗЬКОГО РАЙОНУ» НОВОВОДОЛАЗЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ.

За результатами проведеного конкурсу переможцем визначено кандидата Єгорова Романа Вячеславовича.

Додаток: відео фіксація та  протокол засідання конкурсної комісії з обрання головного лікаря КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ НОВОВОДОЛАЗЬКОГО РАЙОНУ» НОВОВОДОЛАЗЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ.

 

17 жовтня

Представники районної ради взяли участь у ІІІ польсько-українському форумі місцевого самоврядування

44112840_545024785958018_7958090330903937024_n16 жовтня у м. Харків пройшов ІІІ польсько-український форум місцевого самоврядування, у якому взяли участь представники Нововодолазької районної ради Світлана Візер та Олеся Кревецька.

Впродовж всього форуму обговорювалися питання впровадження енергоефективності та соціальних послуг. Були заслухані доповіді не тільки польських колег, а й українських спеціалістів та чиновників. Було зазначено, що під час першого форуму який відбувся два роки тому, керівники місцевого самоврядування мали багато питань та навчалися у польських колег. Сьогодні ж вони самі набули досвіду та ладні надати чимало власних кейсів для іноземних колег.

Загалом, форум пройшов у дружній атмосфері. Всі присутні винесли багато корисного досвіду, який буде використаний ними у майбутній роботі

 

16 жовтня

Анонс подій

25 жовтня 2018 року о 10:00 в приміщенні районної ради вiдбудеться пленарне засідання ХХХІ сесії районної ради VIІ скликання