Відбулося засідання XXVII позачергової сесії районної ради VII скликання

IMG_20180522_09140122 травня 2018 року відбулося засідання XXVІI позачергової сесії районної ради VІІ скликання, яке провела голова районної ради Світлана Ротач.

У роботі сесії взяли участь голова районної державної адміністрації Роман Мерзлікін, начальники управлінь та  відділів  райдержадміністрації,  селищний та сільські голови, керівники підприємств, установ, організацій Нововодолазького району, представники засобів масової інформації.  Відповідно до порядку денного на пленарному засіданні районної ради було розглянуто 4 питання.

На порядку денному було розглянуто наступні питання:

1. Про внесення змін до рішення XXІІІ сесії районної ради VІІ скликання від 19 грудня 2017 року «Про районний бюджет на 2018 рік»  (зі змінами).

2. Про внесення змін до Програми соціального захисту населення Нововодолазького району «Соціальна турбота на 2015-2018 роки», затвердженої рішенням  ХХХVІІ позачергової сесії районної ради VІ скликання від 22 січня 2015 року (зі змінами).

3. Про надання дозволу КОМУНАЛЬНОМУ ЗАКЛАДУ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я «НОВОВОДОЛАЗЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ» Нововодолазької районної ради Харківської області на розробку проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт.

 

23 травня

Відбулося засідання п’яти постійних комісій Нововодолазької районної ради

IMG-179a52c00775598440d453a76654ca16-V21 травня відбулося п’ять засідань постійних комісій Нововодолазької районної ради, а саме:

1) засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, промислової політики, підприємництва, споживчого ринку під керівництвом голови постійної комісії Букіна Наталія Миколаївна;

2) засідання постійної комісії з регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища, використання лісів, питань боротьби зі стихійним лихом, епідеміями під керівництвом голови постійної комісії Колісника Олександра Івановича.

3)засідання постійної комісії районної ради з політико-правових питань, регламенту, депутатської діяльності та етики, місцевого самоврядування та зв’язків з громадськими об’єднаннями під керівництвом голови постійної комісії Орди Сергія Борисовича;

4)засідання постійної комісії районної ради з питань комунальної власності, будівництва, житлово-комунального господарства, розвитку інфраструктури, транспорту і зв’язку під керівництвом голови постійної комісії Хов’якова Євгена Миколайовича;

5) засідання постійної комісії з питань молоді, культури, науки, освіти, охорони здоров’я, соціального захисту населення та діяльності засобів масової інформації, захисту прав споживачів під керівництвом голови постійної комісії Савченка Віталія Леонідовича.

22 травня

Увага! Оголошення!

УВАГА-ОГОЛОШЕННЯ22 травня 2018 року о 09:00 у залі засідань районної ради пройде засiдання XХVІІ позачергової сесії районної ради VІІ скликання.

 

21 травня

Нарада з переможцями конкурсу міні-проектів “Разом у майбутнє”

IMG-a5690985ff7cda5f08c13461c8a7dad0-V18 травня у Нововодолазькій районній раді відбулася нарада з переможцями конкурсу міні-проектів “Разом у майбутнє” за участь голови районної ради Світлани Ротач

Конкурс націлений на розвиток благоустрою територіальних громад шляхом будівництва необхідних населенню інфраструктурних об’єктів, підвищення енергоефективності шкіл, будинків культури, дитячих садочків та ін.

На нараді були присутні представники тих громад, які здобули перемогу зі своїми міні-проектами. Було обговорено, які наступні кроки повинні зробити організатори, з якими проблемами вони можуть стикатися та як їх можна вирішити. Дуже жваво також проходило обговорення питань фінансування міні-проектів, адже для цього будуть використовуватися кошти не тільки обласного, але і районного та місцевого бюджетів.

21 травня

 

І доки є пам’ять у людей, І живуть матері, Допоки й сини, що спіткнулись об кулі, Живі!

IMG_7884У період весняного буйноцвіття щороку приходить до нас найвеличніше свято – День перемоги. І хоч все менше з нами  залишається тих, хто в кровопролитній битві з ненависним ворогом захистив світ від фашизму, пам’ять про  них жива і житиме, поки живі їх нащадки.

9 Травня Нововодолажчина відзначила  День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. На території сільських і селищних рад пройшли мітинги та  концерти, на вшанування  народного  подвигу до пам’ятних знаків було покладено квіти, а напередодні святкового дня представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування поздоровили ветеранів війни, завітавши в їхні домівки.

У Новій Водолазі Дев’ятого травня  урочистості розпочалися з ходи  святкової колони нововодолажчан  від центру селища до площі Перемоги. У її складі – керівництво району і селища, представники установ, організацій, підприємств, громадськості, старшокласники шкіл райцентру.  До місця проведення урочистостей підходили жителі селища – поодинці, сім’ями, групками,  ніби потічки, вливалися до зібрання тих, хто вважає за потребу прийти в цей день до священного місця, підтвердити своєю присутністю і шаною: ніхто не забутий, ніщо не забуте  …

Мітинг, присвячений  73-й річниці  Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, розпочав Нововодолазький селищний голова Олександр Єсін. Привітали ветеранів війни і всіх нововодолажчан із великим святом народний депутат України Олександр Біловол, голова районної державної адміністрації Роман Мерзлікін, голова райради Світлана Ротач,  депутат Харківської обласної ради Валерій Пітько, настоятель Спасо-Преображенського храму протоієрей отець Віктор, голова ради ветеранів війни та праці Василь Ступак і учні Нововодолазького ліцею.  Найтепліші слова були адресовані ветеранам війни, трудівникам тилу, дітям війни – усім, хто наближав світлий день Перемоги.

Зворушливо звучали пісні воєнних років, пісні про подвиг, відвагу і мужність. Прикрасою свята стала танцювальна композиція «Синий платочек». У фіналі концертної програми прозвучала пісня «Перемога» у виконанні   Вікторії Розторгуєвої-Безпалої в супроводі народного художнього фольклорно-етнографічного колективу «Вербиченька». І під час останніх акордів мелодії  в небо злетіли жовті і блакитні повітряні кульки – символ кольорів державного прапора.

Наприкінці мітингу  присутні вшанували хвилиною мовчання  пам’ять про загиблих у роки Другої світової війни  та поклали гірлянди і квіти до братської могили.

Традиційно святкування продовжилося на хуторі Булахи, де народний депутат України Олександр Біловол,  голова райдержадміністрації Роман Мерзлікін, голова районної ради Світлана Ротач, депутати Харківської обласної ради Валерій Пітько та Микола Купрєєв, голова ради ветеранів війни та праці Василь Ступак, учасник бойових дій Другої світової війни Іван Галушка привітали присутніх із святом, подякували ветеранам за їх неоціненний подвиг, побажали всім здоров’я та миру. Пам’ять полеглих у роки війни було вшановано хвилиною мовчання та покладанням квітів до кургану Слави.

А потім відбулася  концертна програма, по завершенні якої, на учасників святкового заходу чекала смачна польова каша.

 

11 травня

Привітання голови Нововодолазької районної ради з Днем Перемоги

9_May-825x510Шановні ветерани, учасники Великої Вітчизняної війни та діти війни!

Зі щирою вдячністю я вітаю вас із 73-ою річницею перемоги у Великій Вітчизняній війні.
73 роки відділяє нас від тієї незабутньої весни 1945 року, коли наші діди та батьки у жорстокій битві вирвали долю нашої землі з пазурів фашистів. 73 роки поспіль людство низько схиляє голову перед тими, хто поклав на вівтар Великої Перемоги свої життя та здоров’я. Понад вісім мільйонів українців не повернулися до своїх домівок з війни.
З кожним роком пам’ять про титанічну битву нашого народу стає для нас ще важливішою. Усе менше ветеранів Великої Вітчизняної війни залишаються з нами і все величнішим постає перед нами їхній подвиг. 9 травня – день Великої Перемоги – ніколи на стане звичайним днем.

Ми завжди будемо вдячні ветеранам за чисте небо над Україною, за нашу можливість народжувати і виховувати дітей у мирі та любові.

Сьогодні ми вдячно вклоняємося і працівникам тилу – ваш подвиг не менш важливий, адже своєю працею ви наближали перемогу. Ви допомагали бійцям, годували, лікували їх, працювали на півзруйнованих фабриках і заводах.

Вітаємо зі святом перемоги і дітей війни, які стали свідками жахливих кровопролитних подій, а у післявоєнні роки відбудовували зруйновану країну.

У цей весняний, радісний і водночас сумний день, я щиро бажаю вам здоров’я, добра й благополуччя. Нехай у ваших домівках завжди панують мир, спокій та достаток.

З повагою, голова Нововодолазької районної ради Світлана Ротач.

 

09 травня

Заходи з нагоди Дня пам’яті та примирення

IMG-3ede6312326ffee876dfa0da696cbe93-VСьогодні, 8 травня на площі Перемоги відбулися заходи з нагоди Дня пам’яті та примирення.

У заході взяли участь працівники Нововодолазької районної ради, Нововодолазької районної державної адміністрації, а також керівники підприємств, організацій, представники служб та громадськості.

08 травня

Особистий прийом громадян головою Нововодолазької районної ради

IMG-620e6d37650d79654a77e7fd911ecaa6-V08 травня голова Нововодолазької районної ради Світлана Ротач провела особистий прийом громадян, до неї звернулися два жителі. Питання до голови були стосовно матеріальної допомоги. На ці питання було надано розгорнуті відповіді і голова запевнила, що матеріальна допомога буде надана у визначений законом термін.

Нагадаємо, що особистий прийом голови Нововодолазької районної ради проходить щотижнево у вівторок та четвер з 9 до 11 години.

 

08 травня

Увага! Оголошення!

УВАГА-ОГОЛОШЕННЯВідповідно до розпорядження голови районної ради Ротач С. О. від 07 травня 2018 року №57, пленарне засідання XXVII сесії районної ради VII скликання відбудеться 08 червня 2018 року о 10:00 в приміщенні районної ради.

 

07 травня

Анонс подій