Переймали позитивний досвід

image-0-02-05-0efb61aa6d84af2bba1868660deb657b4cfc23f553c05383af2ac1e9868f8948-VНещодавно голова Нововодолазької районної ради Світлана Ротач та депутат Нововодолазької селищної ради Костянтин Лиганенко  у складі делегації  представників  органів місцевого самоврядування та поліції Харківської, Київської, Львівської областей відвідали Гьотебург та комуни міст Кунгсбацкі та Бороша для ознайомлення з роботою поліції Швеції та проведеними реформами щодо взаємодії з населенням. Наше сьогоднішнє інтерв’ю – про мету поїздки, її результати та отримані враження.

 

- Світлано Олександрівно, тож якою була мета цієї поїздки?

– Передусім – перейняти позитивний досвід. А повчитись, справді, було чому. З 2015 року поліція Швеції втілює в життя реформу «Ближче до населення». Сама назва говорить про її суть. З моменту початку реформи пройшло зовсім мало часу, але країна вже має конкретні результати. В Швеції в рази  зменшилася кількість убивств, крадіжок та інших злочинів. Варто зазначити, що в цій країні дуже розповсюджена наркоманія, з якою ведеться посилена боротьба. У результаті проведеної реформи громадяни Швеції отримали безпечні умови життя – саме це й було головним завданням реформи. Наша делегація відвідала відділення поліції і представництва органів місцевого самоврядування в містах і комунах Швеції. Це дозволило особисто пересвідчитися в наявності тісної співпраці поліції та муніципалітету при реалізації реформи. У поліцейських відділеннях є посада – офіцер поліції по взаємодії з громадою. А у муніципалітетах комун працюють спеціалісти з превентивної діяльності задля безпеки населення. Ці служби тісно взаємодіють і мають конкретні результати співпраці, які громадяни Швеції високо оцінюють.

- Які завдання ставлять перед собою поліція та муніципалітети?

– До цих завдань, зокрема, належить охорона громадського порядку, співпраця з громадськими організаціями, превентивна діяльність у житлових районах. Велика увага приділяється роботі громадської варти, волонтерів. Усе це, підкреслюю, спрямовується на досягнення головної мети – забезпечення безпеки населення. І їм це вдається.

- Що Вас найбільше вразило під час візиту до Швеції?

– Вразили самі підходи держави до реалізації реформи. Поліція Швеції повністю фінансується з державного бюджету, що дозволяє їй бути незалежною від органів місцевого самоврядування. Варто зазначити, що  фінансове забезпечення заробітних плат, матеріальної бази, відпочинку знаходиться на досить високому рівні. Поліцейський Швеції під час обідньої перерви може відвідати спортивний зал, який розташовується на першому поверсі їх приміщення, там же є і їдальня і зона відпочинку. Держава зробила все можливе для того, щоб поліцейські працювали з повною віддачею сил, а отже має право вимагати від них якісної роботи. Вважаю, що цей фактор є вирішальним у проведенні реформ. Муніципалітети також фінансують різні заходи для населення з метою їх правової обізнаності. Вражає і свідомість громадян. Вони активно повідомляють поліцію або муніципалітет про усі події і факти, які викликали у них занепокоєння або підозру. Усі звернення розглядаються практично миттєво. А ще нас вразила законопослушність громадян і представників влади. У них навіть не виникає думки обійти якимось чином закон чи взагалі його не дотримуватись.

- Щоб Ви хотіли втілити в життя з побаченого?

– Практично все. Прототипом ідеального швецького полісмена є наш дільничний інспектор, кількість яких у нашій країні  скорочено до мінімуму. Якщо б наші дільничні мали таку підтримку держави як у Швеції, то і віддача була б відповідною. Нам треба навчитися не заговорювати проблеми, а спільно вирішувати їх. Сьогодення вимагає конкретних дій по реалізації реформ. Нам залишається на це сподіватися. Що стосується кожного з нас, то нам варто змінити свій менталітет і зрозуміти, що ніхто за нас і крім нас не вирішить існуючих проблем. Все в наших руках. Хочу зазначити, що у нас також є позитивний досвід роботи поліції. Ми чекаємо приїзду делегації Швеції до нашого району і, сподіваюся, що разом із райвідділом поліції продемонструємо своє уміння працювати.

Поділився своїми враженнями і Костянтин Лиганенко:

– Особисто для мене отриманий досвід співпраці поліції, органів місцевого самоврядування й громадськості є дуже важливим. Було на що подивитися і є що втілювати в життя. Загалом Швеція – територія здорового глузду і доцільності: закони тут приймають лише тоді, коли у них справді є потреба, підтверджена дослідженнями і опитуваннями громадськості, а не коли це потрібно якійсь фінансово-промисловій групі чи для політичного піару.

Вразила чудова архітектура міст, де ми побували, логістично продумані офіси, ідеально налагоджена система роботи зі зверненнями громадян. Дещо здивувала наявність значної кількості цивільних серед працівників поліції. Дуже сподобалось, що  фінансування поліції відбувається лише з державного бюджету і має високий рівень. Нашим поліцейським можна про нього лише мріяти.

Вразила  простота, і в той же час продумана зручність в облаштуванні робочих місць працівників поліції та органів місцевого самоврядування. Багато прозорих офісів, «рухомих» столів, які можна налаштовувати для особистої зручності, стриманий дизайн робочих кабінетів. Та найбільше вразив високий рівень співпраці муніципалітетів і поліції, їх відкритість, готовність і уміння вирішувати проблеми громадян. Може здаватися, що побачене нами в цій країні – недосяжне, але це не так. Насправді, усе, що треба, — це братись до роботи.

 

21 березня

Конкурс журналістських робіт «Історії успіху громад»

0796e0a7af06b2273ae0bf3b1f130430Рішенням Харківської обласної ради від 8 грудня 2016 року № 311-VII запроваджено проведення щорічного конкурсу журналістських робіт «Історії успіху громад». Конкурс запроваджено з метою донести до аудиторії та поширити ідею про те, що перетворення на краще у державі – і в маленькому селі, і в мегаполісі – насамперед, залежать від ініціативності жителів, від їхнього бажання долучитися до відродження величі Харківщини.

Запрошуємо до пошуку кращих історій розвитку громад. Позитивний вплив децентралізації, формування спроможних громад, висвітлення особливостей укладу життя у громадах та вдалих місцевих ініціатив, якісні результати реформ – ці та багато інших тем можуть надихнути жителів Харківщини рухатись уперед, не зупиняючись на досягнутому.

У рамках Конкурсу передбачені наступні номінації:

– «Краща публікація у друкованому ЗМІ»;

– «Краща онлайн-публікація»;

– «Кращий радіоматеріал»;

– «Кращий відеоматеріал»;

– «Краща публікація у шкільному ЗМІ».

Для участі у конкурсі потрібно заповнити онлайн-заявку (https://goo.gl/forms/1LQKiaH4zNB0XvRs1).

Прийом заявок та матеріалів: до 31 березня 2018 року.

До участі у Конкурсі допускаються матеріали, створені у 2017 – 2018 р.

Автори, які стали переможцями конкурсу у відповідних номінаціях, нагороджуються преміями та дипломами:

1 премія – 7 тис. грн., 2 премія – 5 тис. грн., 3 премія – 3,0 тис. грн. у кожній з номінацій.

Нагородження переможців відбудеться у червні до Дня журналіста.

З умовами Положення про Конкурс можна ознайомитись на сайті Харківської обласної ради (http://oblrada.kharkov.ua/ua) у розділі «Конкурси, гранти».

Запитання, що виникатимуть у зв’язку із участю у Конкурсі, можна поставити за тел. (057)-700-53-05, (057)-715-73-63 або надіслати їх на електронну адресу: pressa@oblrada.kharkov.ua.

 

 

16 березня

Засідання XXVI сесії районної ради VII скликання

IMG_20180313_10155213 березня 2018 року відбулося засідання XXVI сесії районної ради VІІ скликання, яке провела голова районної ради Світлана Ротач.

У роботі сесії взяли участь голова районної державної адміністрації Роман Мерзлікін, начальники управлінь та  відділів  райдержадміністрації,  селищний та сільські голови, керівники підприємств, установ, організацій Нововодолазького району, представники засобів масової інформації.  Відповідно до порядку денного на пленарному засіданні районної ради було розглянуто 61 питання.

На порядку денному було розглянуто наступні питання:

1. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету на 2017 рік (зі змінами) за 2017 рік.

Доповідає: Балюк Людмила Миколаївна – заступник голови районної державної адміністрації.

2. Про виконання Програми економічного і соціального розвитку Нововодолазького району на 2017 рік, затвердженої рішенням ХVІ сесії районної ради VII скликання від 03 березня 2017 року (зі змінами), за січень – грудень 2017 року.

Доповідає: Цимбал Наталія Олександрівна – начальник управління економіки районної державної адміністрації.

3. Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку Нововодолазького району на 2018 рік.

Доповідає: Цимбал Наталія Олександрівна – начальник управління економіки районної державної адміністрації.

4. Про виконання Програми зайнятості населення Нововодолазького району на період до 2017 року, затвердженої рішенням ХХХІІ сесії районної ради VI скликання від 29 квітня 2014 року.

Доповідає: Животченко Любов Володимирівна – начальник управління праці і соціального захисту населення районної державної адміністрації.

5. Про виконання районної Програми надання фінансової підтримки місцевими бюджетами сільських та селищних рад управлінню праці та соціального захисту населення Нововодолазької районної державної адміністрації на 2016-2017 роки, затвердженої рішенням ХІ сесії районної ради VII скликання від 12 жовтня 2016 року.

Доповідає: Животченко Любов Володимирівна – начальник управління праці і соціального захисту населення районної державної адміністрації.

6. Про внесення змін до Програми розвитку архівної справи в Нововодолазькому районі 2016-2020 роки, затвердженої рішенням V сесії районної ради VII скликання від 19 лютого 2016 року № 58-VII.

Доповідає: Матюшенко Тетяна Олександрівна – начальник архівного відділу районної державної адміністрації.

7. Про внесення змін до комплексної програми «Розвитку місцевого самоврядування та підтримки громадських організацій в Нововодолазькому районі на 2016-2019 роки», затвердженої рішенням ІІІ сесії районної ради VII скликання від 23 грудня 2015 року № 23-VII (зі змінами).

Доповідає: Ротач Світлана Олександрівна – голова районної ради.

8. Про внесення змін до Програми розвитку інформаційного простору Нововодолазького району на 2015-2019 роки, затвердженої рішенням ХХХVII позачергової сесії районної ради VI скликання від 22 січня 2015 року.

Доповідає: Ротач Світлана Олександрівна – голова районної ради.

9. Про підтримку участі територіальних громад району в обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом у майбутнє» у 2018 році.

Доповідає: Ротач Світлана Олександрівна – голова районної ради.

10. Про внесення змін до Програми створення матеріальних резервів для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків у Нововодолазькому районі на 2016-2018 роки, затвердженої рішенням ІІІ сесії районної ради VII скликання від 23 грудня 2015 року № 28-VII (зі змінами).

Доповідає: Балюк Людмила Миколаївна – заступник голови районної державної адміністрації.

11. Про виконання Програми територіальної оборони Нововодолазького району Харківської області на 2017 рік, затвердженої рішенням XVIII сесії районної ради VII скликання від 01 червня 2017 року.

Доповідає: Завада Ольга Вікторівна - завідувач сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної та режимно-секретної роботи апарату районної державної адміністрації.

Співдоповідач: Коваленко Юрій Миколайович – заступник військового комісара Нововодолазького районного військового комісаріату.

12. Про затвердження Програми територіальної оборони Нововодолазького району Харківської області на 2018 рік.

Доповідає: Завада Ольга Вікторівна – завідувач сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної та режимно-секретної роботи апарату районної державної адміністрації.

Співдоповідач: Коваленко Юрій Миколайович – заступник військового комісара Нововодолазького районного військового комісаріату.

13. Про виконання Комплексної Програми профілактики правопорушень у Нововодолазькому районі Харківської області на 2016-2017 роки, затвердженої рішенням ІІІ сесії районної ради VII скликання від 23 грудня 2015 року.

Доповідає: Завада Ольга Вікторівна – завідувач сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної та режимно-секретної роботи апарату районної державної адміністрації.

Співдоповідач: Глущенко Аркадій Володимирович – начальник Нововодолазького відділення поліції Первомайського відділу поліції ГУ Національної поліції в Харківській області.

14. Про затвердження Комплексної Програми профілактики правопорушень у Нововодолазькому районі Харківської області на 2018-2020 роки.

Доповідає: Завада Ольга Вікторівна – завідувач сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної та режимно-секретної роботи апарату районної державної адміністрації.

Співдоповідач: Глущенко Аркадій Володимирович – начальник Нововодолазького відділення поліції Первомайського відділу поліції ГУ Національної поліції в Харківській області.

15. Про виконання районної Програми по забезпеченню стаціонарного лікування при невідкладних станах осіб, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС, на 2016-2017 роки, затвердженої рішенням V сесії районної ради VII скликання від 19 лютого 2016 року № 60-VII.

Доповідає: Яковенко Олег Михайлович – головний лікар КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я «НОВОВОДОЛАЗЬКОЇ ЦЕНТРАЛЬНОЇ РАЙОННОЇ ЛІКАРНІ».

16. Про затвердження районної Програми по забезпеченню стаціонарного лікування при невідкладних станах осіб, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС, на 2018-2019 роки.

Доповідає: Яковенко Олег Михайлович – головний лікар КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я «НОВОВОДОЛАЗЬКОЇ ЦЕНТРАЛЬНОЇ РАЙОННОЇ ЛІКАРНІ».

17. Про виконання районної Програми по транспортуванню хворих з хронічною нирковою недостатністю, які отримують програмний гемодіаліз у нефрологічному центрі Обласного клінічного центру урології і нефрології ім. В.І. Шаповала, на 2016-2017 роки, затвердженої рішенням ІІІ сесії районної ради VII скликання від 23 грудня 2015 року.

Доповідає: Чернієнко Лідія Павлівна – в.о. головного лікаря КОМУНАЛЬНОМУ ЗАКЛАДУ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я «ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ НОВОВОДОЛАЗЬКОГО РАЙОНУ.

18. Про затвердження районної Програми по транспортуванню хворих з хронічною нирковою недостатністю, які отримують програмний гемодіаліз у нефрологічному центрі Обласного клінічного центру урології і нефрології ім. В.І. Шаповала, на 2018-2019 роки.

Доповідає: Чернієнко Лідія Павлівна – в.о. головного лікаря КОМУНАЛЬНОМУ ЗАКЛАДУ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я «ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ НОВОВОДОЛАЗЬКОГО РАЙОНУ.19.Про виконання Програми розвитку культури у Нововодолазькому районі за 2015-2017 роки, затвердженої рішенням XXXVII позачергової сесії районної ради VI скликання від 22 січня 2015 року.

Доповідає: Нетецька Зоя Борисівна – в.о. начальника відділу культури і туризму районної державної адміністрації.

 19. Про затвердження районної Програми розвитку культури і туризму в Нововодолазькому районі на 2018-2020 роки.

Доповідає: Нетецька Зоя Борисівна – в.о. начальника відділу культури і туризму районної державної адміністрації.

20. Про внесення змін до рішення XХІІІ сесії районної ради VІІ скликання від 19 грудня 2017 року «Про районний бюджет на 2018 рік».

Доповідає: Балюк Людмила Миколаївна – заступник голови районної державної адміністрації.

21. Про внесення змін до Програми соціального захисту населення Нововодолазького району «Соціальна турбота» на 2015-2018 роки, затвердженої рішенням ХХХVII позачергової сесії районної ради VI скликання від 22 січня 2015 року (зі змінами).

Доповідає: Балюк Людмила Миколаївна – заступник голови районної державної адміністрації.

22. Про затвердження СТАТУТУ НОВОВОДОЛАЗЬКОГО РАЙОННОГО КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «НОВОВОДОЛАЗЬКИЙ АГРОЛІС» в новій редакції.

Доповідає: Чернієнко Юлія Георгіївна – юрис-консульт районної ради.

Співдоповідач: Свид Сергій Васильович – директор РАЙОННОГО КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «НОВОВОДОЛАЗЬКИЙ АГРОЛІС».

23. Про затвердження СТАТУТУ НОВОВОДОЛАЗЬКОЇ РАДІОКОМПАНІЇ в новій редакції.

Доповідає: Чернієнко Юлія Георгіївна – юрис-консульт районної ради.

24. Про затвердження РЕДАКЦІЙНОГО СТАТУТУ НОВОВОДОЛАЗЬКОЇ РАДІОКОМПАНІЇ в новій редакції.

Доповідає: Чернієнко Юлія Георгіївна – юрис-консульт районної ради.

25. Про призначення виконуючого обов’язки директора НОВОВОДОЛАЗЬКОЇ РАДІОКОМПАНІЇ.

Доповідає: Ротач Світлана Олександрівна – голова районної ради.

26. Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ЗАКЛАДУ «НОВОВОДОЛАЗЬКИЙ РАЙОННИЙ БУДИНОК КУЛЬТУРИ» дозволу на зарахування 100% орендної плати за оренду приміщень на спеціальний рахунок КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «НОВОВОДОЛАЗЬКИЙ РАЙОННИЙ БУДИНОК КУЛЬТУРИ» в 2018 році.

Доповідає: Харченко Євгенія Олександрівна – головний спеціаліст організаційного відділу з питань комунальної власності територіальних громад виконавчого апарату районної ради.

27. Про надання НОВОВОДОЛАЗЬКОМУ РАЙОННОМУ КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «НОВОВОДОЛАЗЬКИЙ АГРОЛІС» дозволу на зарахування 100% орендної плати за оренду приміщень на спеціальний рахунок НОВОВОДОЛАЗЬКОГО РАЙОННОГО КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «НОВОВОДОЛАЗЬКИЙ АГРОЛІС» в 2018 році.

Доповідає: Харченко Євгенія Олександрівна – головний спеціаліст організаційного відділу з питань комунальної власності територіальних громад виконавчого апарату районної ради.

28. Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ЗАКЛАДУ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я «НОВОВОДОЛАЗЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ» дозволу на зарахування 100% орендної плати за оренду приміщень на спеціальний рахунок КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я «НОВОВОДОЛАЗЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ» в 2018 році.

Доповідає: Харченко Євгенія Олександрівна – головний спеціаліст організаційного відділу з питань комунальної власності територіальних громад виконавчого апарату районної ради.

29. Про дострокове припинення договору про передачу майна територіальної громади Нововодолазького району в оренду № 23/17 від 09 серпня 2017 року, укладеного з ВАЛКІВСЬКИМ ВІДДІЛЕННЯМ УПРАВЛІННЯ ВИКОНАВЧОЇ ДИРЕКЦІЇ ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ В ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ.

Доповідає: Харченко Євгенія Олександрівна – головний спеціаліст організаційного відділу з питань комунальної власності територіальних громад виконавчого апарату районної ради.

30. Про передачу в оренду нерухомого майна (приміщень), об’єкту спільної власності територіальних громад сіл і селищ Нововодолазького району Харківської області ЗМІЇВСЬКОМУ ВІДДІЛЕННЮ УПРАВЛІННЯ ВИКОНАВЧОЇ ДИРЕКЦІЇ ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ В ХАРКІВЬКІЙ ОБЛАСТІ.

Доповідає: Харченко Євгенія Олександрівна – головний спеціаліст організаційного відділу з питань комунальної власності територіальних громад виконавчого апарату районної ради.

31. Про передачу в оренду нерухомого майна (приміщення), об’єкту спільної власності територіальних громад сіл і селищ Нововодолазького району Харківської області Відділу культури і туризму Нововодолазької районної державної адміністрації.

Доповідає: Харченко Євгенія Олександрівна – головний спеціаліст організаційного відділу з питань комунальної власності територіальних громад виконавчого апарату районної ради.

32. Про передачу в оренду нерухомого майна (приміщень), об’єкту спільної власності територіальних громад сіл і селищ Нововодолазького району Харківської області ТЕРИТОРІАЛЬНОМУ ЦЕНТРУ СОЦІАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ (НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ) НОВОВОДОЛАЗЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ.

Доповідає: Харченко Євгенія Олександрівна – головний спеціаліст організаційного відділу з питань комунальної власності територіальних громад виконавчого апарату районної ради.

33. Про передачу в оренду нерухомого майна (приміщення), об’єкту спільної власності територіальних громад сіл і селищ Нововодолазького району Харківської області ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСНІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ ПАРТІЇ «ВІДРОДЖЕННЯ».

Доповідає: Харченко Євгенія Олександрівна – головний спеціаліст організаційного відділу з питань комунальної власності територіальних громад виконавчого апарату районної ради.

34. Про передачу в оренду нерухомого майна (приміщень), об’єкту спільної власності територіальних громад сіл і селищ Нововодолазького району Харківської області НОВОВОДОЛАЗЬКІЙ РАЙОННІЙ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ Харківської області.

Доповідає: Харченко Євгенія Олександрівна – головний спеціаліст організаційного відділу з питань комунальної власності територіальних громад виконавчого апарату районної ради.

35. Про передачу в оренду нерухомого майна (приміщень), об’єкту спільної власності територіальних громад сіл і селищ НОВОВОДОЛАЗЬКОМУ РАЙОННОМУ ЦЕНТРУ СОЦІАЛЬНИХ СЛУЖБ ДЛЯ СІМ’Ї, ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ.

Доповідає: Харченко Євгенія Олександрівна – головний спеціаліст організаційного відділу з питань комунальної власності територіальних громад виконавчого апарату районної ради.

36. Про передачу в оренду нерухомого майна (приміщення), об’єкту спільної власності територіальних громад сіл і селищ Нововодолазького району Харківської області ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АГРОІНВЕСТ ХОЛДИНГ».

Доповідає: Харченко Євгенія Олександрівна – головний спеціаліст організаційного відділу з питань комунальної власності територіальних громад виконавчого апарату районної ради.

37. Про передачу в оренду нерухомого майна (приміщення), об’єкту спільної власності територіальних громад сіл і селищ Нововодолазького району Харківської області КОМУНАЛЬНОМУ ЗАКЛАДУ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я «ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ НОВОВОДОЛАЗЬКОГО РАЙОНУ».

Доповідає: Харченко Євгенія Олександрівна – головний спеціаліст організаційного відділу з питань комунальної власності територіальних громад виконавчого апарату районної ради.

38. Про продовження терміну дії договору 25/16 від 18.10.2016 року укладеного з фізичною особою – підприємцем Ордою Сергієм Борисовичем.

Доповідає: Харченко Євгенія Олександрівна – головний спеціаліст організаційного відділу з питань комунальної власності територіальних громад виконавчого апарату районної ради.

39. Про продовження терміну дії договору 23/16 від 18.10.2016 року укладеного з фізичною особою – підприємцем Горох Оленою Миколаївною.

Доповідає: Харченко Євгенія Олександрівна – головний спеціаліст організаційного відділу з питань комунальної власності територіальних громад виконавчого апарату районної ради.

40. Про продовження терміну дії договору 19/17 від 23 березня 2017 року укладеного з ТОВАРИСТВОМ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ФК МАГНОЛІЯ».

Доповідає: Харченко Євгенія Олександрівна – головний спеціаліст організаційного відділу з питань комунальної власності територіальних громад виконавчого апарату районної ради.

41. Про встановлення надбавки головному лікарю КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я «НОВОВОДОЛАЗЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ».

Доповідає: Харченко Євгенія Олександрівна – головний спеціаліст організаційного відділу з питань комунальної власності територіальних громад виконавчого апарату районної ради.

42. Про передачу в строкове користування НОВОВОДОЛАЗЬКІЙ РАЙОННІЙ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ майна Нововодолазької районної ради Харківської області.

Доповідає: Харченко Євгенія Олександрівна – головний спеціаліст організаційного відділу з питань комунальної власності територіальних громад виконавчого апарату районної ради.

43. Про передачу в строкове користування СЛУЖБІ У СПРАВАХ ДІТЕЙ НОВОВОДОЛАЗЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ майна Нововодолазької районної ради Харківської області.

Доповідає: Харченко Євгенія Олександрівна – головний спеціаліст організаційного відділу з питань комунальної власності територіальних громад виконавчого апарату районної ради.

44. Про надання дозволу комунальному засобу масової інформації редакції районної газети «Вісті Водолажчини» (код ЄДРПОУ – 02476480) на безоплатну передачу майна спільної власності територіальних громад сіл і селищ Нововодолазького району його правонаступнику, окрім будівлі та земельної ділянки.

Доповідає: Харченко Євгенія Олександрівна – головний спеціаліст організаційного відділу з питань комунальної власності територіальних громад виконавчого апарату районної ради.

45. Про затвердження штатного розпису Комунальному підприємству «Архітектурно-планувальне бюро Нововодолазького району».

Доповідає: Харченко Євгенія Олександрівна – головний спеціаліст організаційного відділу з питань комунальної власності територіальних громад виконавчого апарату районної ради.

46. Про затвердження розпорядження голови Нововодолазької районної ради від 02 лютого 2018 року № 17 «Про покладання виконання обов’язків головного лікаря КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я «ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ НОВОВОДОЛАЗЬКОГО РАЙОНУ».

Доповідає: Ротач Світлана Олександрівна – голова районної ради.

47. Про внесення змін до рішення XVI сесії районної ради VII скликання від 03 березня 2017 року № 294 – VII «Про надання дозволу КОМУНАЛЬНОМУ ЗАКЛАДУ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я «ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ НОВОВОДОЛАЗЬКОГО РАЙОНУ» на передачу медичного обладнання згідно договору безоплатного відповідального зберігання з правом користування КОМУНАЛЬНОМУ ЗАКЛАДУ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я «ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ».

Доповідає: Харченко Євгенія Олександрівна – головний спеціаліст організаційного відділу з питань комунальної власності територіальних громад виконавчого апарату районної ради.

48. Про внесення змін до додатку 1 рішення ХХІ сесії районної ради VII скликання від 27 вересня 2017 року № 394 – VІІ «Про передачу в оренду нерухомого майна, об’єктів спільної власності територіальних громад сіл і селищ Нововодолазького району Харківської області ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІАЛЬНІСТЮ «УКР – ТЕПЛО».

Доповідає: Харченко Євгенія Олександрівна – головний спеціаліст організаційного відділу з питань комунальної власності територіальних громад виконавчого апарату районної ради.

49. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок приватної власності (паїв) сільськогосподарського призначення гр. Настенко Юлія Олексіївна для ведення товарного сільськогосподарського виробництва розташованих за межами населеного пункту на території Ватутінської сільської ради Нововодолазького району Харківської області.

Доповідає: Колісник Олександр Іванович – голова постійної комісії районної ради з регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища, використання лісів, питань боротьби зі стихійним лихом, епідеміями.

50. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок приватної власності сільськогосподарського призначення гр. Котляр Володимир Сергійович для ведення товарного сільськогосподарського виробництва розташованих за межами населених пунктів на території Ватутінської сільської ради Нововодолазького району Харківської області.

Доповідає: Колісник Олександр Іванович – голова постійної комісії районної ради з регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища, використання лісів, питань боротьби зі стихійним лихом, епідеміями.

51. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок що знаходяться у власності громадян для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (КВЦПЗ – 01.01) на території Просянської сільської ради (за межами населених пунктів) Нововодолазького району Харківської області.

Доповідає: Колісник Олександр Іванович – голова постійної комісії районної ради з регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища, використання лісів, питань боротьби зі стихійним лихом, епідеміями.

52. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення сільськогосподарських угідь (рілля, сіножаті) приватної власності громадян для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (в кількості – 20 ділянок), на території Рокитненської сільської ради (за межами населеного пункту) Нововодолазького району Харківської області.

Доповідає: Колісник Олександр Іванович – голова постійної комісії районної ради з регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища, використання лісів, питань боротьби зі стихійним лихом, епідеміями.

53. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення сільськогосподарських угідь (рілля, сіножаті) приватної власності громадян для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (в кількості – 16 ділянок), на території Рокитненської сільської ради (за межами населеного пункту) Нововодолазького району Харківської області.

Доповідає: Колісник Олександр Іванович – голова постійної комісії районної ради з регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища, використання лісів, питань боротьби зі стихійним лихом, епідеміями.

54. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки державної власності, яка знаходиться в оренді ТОВ «Дельта» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель сільськогосподарського призначення несільськогосподарських угідь (землі під сільськогосподарськими та іншими господарськими будівлями і дворами), що розташована за межами населеного пункту на території Рокитненської сільської ради Нововодолазького району Харківської області.

Доповідає: Колісник Олександр Іванович – голова постійної комісії районної ради з регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища, використання лісів, питань боротьби зі стихійним лихом, епідеміями.

55. Про погодження ПРОЕКТУ ЗЕМЛЕУСТРОЮ щодо зміни меж села Вільхуватка Нововодолазького району Харківської області.

Доповідає: Колісник Олександр Іванович – голова постійної комісії районної ради з регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища, використання лісів, питань боротьби зі стихійним лихом, епідеміями.

56. Про погодження ПРОЕКТУ ЗЕМЛЕУСТРОЮ щодо зміни меж села Ватутіне Нововодолазького району Харківської області.

Доповідає: Колісник Олександр Іванович – голова постійної комісії районної ради з регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища, використання лісів, питань боротьби зі стихійним лихом, епідеміями.

57. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що надаються в оренду ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЕНЕРГО – СЕРВІСНА КОМПАНІЯ «ЕСКО – ПІВНІЧ» для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов’язані з користуванням надрами (для облаштування Пегедівської площі з будівництвом блочної тимчасової дослідно – промислової установки свердловини № 1 Веселкової структури), розташованих за межами населених пунктів на території Рокитненської сільської ради Нововодолазького району Харківської області.

Доповідає: Колісник Олександр Іванович – голова постійної комісії районної ради з регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища, використання лісів, питань боротьби зі стихійним лихом, епідеміями.

58.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що надаються в оренду ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЕНЕРГО – СЕРВІСНА КОМПАНІЯ «ЕСКО – ПІВНІЧ» для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов’язані з користуванням надрами (для обслуговування та подальшої експлуатації свердловини № 1 Веселкової структури в межах Пегедівської площі), розташованих за межами населених пунктів на території Рокитненської сільської ради Нововодолазького району Харківської області.

Доповідає: Колісник Олександр Іванович – голова постійної комісії районної ради з регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища, використання лісів, питань боротьби зі стихійним лихом, епідеміями.

59. Депутатські запити.

60. Різне.

 

14 березня

 

 

Привітання голови районної ради зі святом 8 Березня

Дорогі жінки !

295697_1 Від усієї душі, щиро та сердечно вітаю усіх вас із першим весняним святом –  Днем 8-го Березня , святом любові та краси!   

Це свято є символом усього, що є в світі найсвітлішого – добра, кохання, радості та тепла. Адже  жінка, як і весна, несе у світ особливу і велику місію природи – життя і любов, ніжність і турботу, натхнення і неповторність.

Нехай же у Ваших будинках оселиться благополуччя, у родинах неодмінно панує безхмарна погода, а в душі завжди квітнуть сади! Хай ваші діти і найдорожчі вам люди завжди будуть прихильні до вас і серцем, і душею, даруючи   свою увагу, тепло і турботу не тільки в день 8 Березня, а щодня, щохвилини і щосекунди.

Хай завжди живе весна у  щасливих посмішках. Щасливої Вам долі,  моря квітів, Віри, Надії й Любові

Зі святом Вас!

З повагою, голова Нововодолазької районної ради Світлана Ротач!

 

08 березня

Привітали Нововодолажчанок із святом

viber_image0Днями в Нововодолазькому РБК відбулись урочистості, присвячені Міжнародному жіночому дню.

Піднесена атмосфера відчувалася ще у холі Будинку культури, де святковий настрій гостям дарували викладачі та вихованці ДШМ.

На початку заходу ведучі зачитали вітальну телеграму від заступників голови ХОДА Марка Беккера, Анатолія Бабічева, Олександра Скакуна, Михайла Черняка та Євгенія Шахненка.

Зі сцени жінок із святом привітали народний депутат України Олександр Біловол, голова райдержадміністрації Роман Мерзлікін, Нововодолазький селищний голова Олександр Єсін, депутати обласної ради Валерій Пітько та Микола Купрєєв. Вони щиро бажали всім представницям прекрасної статі щастя, благополуччя, довгих років життя, сповнених ніжністю і любов’ю, життєвої наснаги та здійснення мрій.

Продовжилося святкування вокальними виступами і хореографічними композиціями, які підготували учасники художньої самодіяльності та творчі колективи району.

Справжньою окрасою концерту та чудовим сюрпризом нововодолажчанкам від народного депутата та депутатів обласної ради стали музичні вітання у виконанні заслуженого діяча мистецтв України Андрія Піхи разом із ансамблем «Два кольори», а також заслуженої артистки естрадного мистецтва України Ольги Полежака і фіналіста вокального талант-шоу «Голос діти» Гідаята Сеідова від районної державної адміністрації і Нововодолазької селищної ради. Крім того, жінкам, присутнім на заході, було вручено солодкі подарунки.

Святкова програма промайнула наче єдина мить, залишивши по собі весняний настрій. Тож нехай весна живе в жіночих серцях щодня, за будь-якої погоди!

07 березня

Привітання з Днем Народження депутата районної ради Коротецької Валентини Олексіївни

67762507Шановна Валентино Олексіївно!

Вітаю Вас з Днем народження. Бажаю Вам здоров’я, щастя, миру, успіхів в роботі і всіх сімейно-виробничих благ.
… «сила зерна в його врожайності, сила людини в його умінні працювати з людьми, виходити переможцем із умов роботи, життя і побуту людини.»
Нехай ваше життєве – виробниче поле діяльності і надалі буде врожайним – добротою, простотою, пов’язаних із людським принципом.

З повагою, голова Нововодолазької районної ради Світлана Ротач!

 

04 березня

Увага! Оголошення

УВАГА-ОГОЛОШЕННЯ13 березня о 10.00 відбудеться засідання XXVI сесії районної ради VII скликання. Засідання буде проводитись у великій залі Нововодолазької районної ради.

 

24 лютого

Анонс подій