Привітання голови районної ради до Дня місцевого самоврядування

1417949479_b4593Шановні колеги,працівники і ветерани органів місцевого самоврядування, депутати всіх рівнів!

 

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування.

Це свято нашої громади, громади кожного села, селища та міста, кожного їх мешканця. Відзначення його – є підтвердженням самоврядних традицій багатьох поколінь українців, реалізації їх права брати участь в управлінні державними справами на місцевому рівні.

Уклін і шана вам, за самовіддану щоденну працю, високу активність у громадсько-політичному житті, непереборне бажання та здатність здолати усі негаразди. Особливі слова подяки ветеранам місцевого самоврядування, які віддали частину своєї душі в його становлення та розвиток.

Сердечно бажаю усім, хто працює на благо територіальної громади, кожній родині, кожному мешканцю міцного здоров`я, достатку й благополуччя.

Нехай усі життєві негаразди обходять вас стороною, а непохитна віра у щасливе майбутнє рідного краю й України додають усім нам сили та наснаги!

 

З повагою, голова Нововодолазької районної ради Світлана Ротач!

 

07 грудня

Щотижнева апаратна нарада Нововодолазької районної ради

IMG_20171204_10283804 грудня пройшла щотижнева апаратна нарада Нововодолазької районної ради під керівництвом голови районної ради Світлани Ротач. У роботі наради взяли участь представники районних ЗМІ та працівники апарату районної ради.

В ході наради були поставлені завдання по роботі районної ради на тиждень, а також обговорювалися майбутні засiдання та заходи, що плануються у найближчий час.

 

05 грудня

Привітання з Днем працівника сільського господарства

drsh-2009-ukrШановні працiвники ciльського господарства!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята!
Хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ваші ниви, хай втілюються в життя ваші плани, задуми та сподівання на радість вам і вашим рідним, на благо розквіту України та піднесення добробуту всього нашого славного народу.
Хай обходять вас природні стихії, а ваші родини живуть у затишку, щасті, благополуччі та при доброму здоров’ї!
Бажаю всім вам прихильної долі, вагомих здобутків, миру, невичерпної енергії, професійної удачі!
З повагою, голова Нововодолазької районної ради Світлана Ротач
19 листопада

Із сесії районної ради

IMG_20171107_1011037 листопада відбулась   ХХІІ сесія районної ради VІІ скликання, яку провела голова районної ради Світлана  Ротач. У її роботі взяли участь   голова районної державної адміністрації Євген Королюк, заступник голови районної ради Роман Мерзлікін,   керівники управлінь та відділів райдержадміністрації, сільські та селищні голови.  

На початку сесії слово було дано новопризначеному начальнику Нововодолазького відділення поліції Ігорю Назаренку, який коротко окреслив стан справ у відділенні та вказав основні напрямки подальшої роботи.

Під час розгляду першого питання порядку денного були внесені зміни до рішення   ХIV сесії районної ради VII скликання від 22 грудня 2016 року «Про районний бюджет на 2017 рік» (зі змінами). Зокрема, на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 27 вересня 2017 року, з метою затвердження субвенції з державного бюджету на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій між місцевими бюджетами за об’єктами, депутати підтримали пропозицію про збільшення доходної та видаткової частини загального фонду районного бюджету, а саме на проведення робіт по капітальному ремонту – заміні дерев’яних вікон на металопластикові енергозберігаючі в Нововодолазькому та Мелихівському НВК. У зв’язку з необхідністю проведення видатків по КЗОЗ Центр ПМСД Нововодолазького району, було прийнято рішення про збільшення дохідної та видаткової частини спеціального фонду районного бюджету за рахунок іншої субвенції Станичненської сільської ради для покращення матеріально-технічної бази АЗПСМ с. Станичне. Також було підтримано пропозицію про збільшення дохідної та видаткової частини загального та спеціального фонду районного бюджету для придбання акустичної системи та телевізора для Новоселівського НВК, матеріалів для поточного ремонту покрівлі в Липкуватівському НВК, придбання телевізорів та МФУ для Ватутінської ЗОШ та Мелихівського НВК, оновлення матеріальної частини кухонь у навчальних закладах,  комп’ютерів для Комінтернівської ЗОШ, пральної машини в Караванський НВК та ін.. У зв’язку з необхідністю проведення видатків по Просянській сільській раді депутати підтримали пропозицію про збільшення дохідної та видаткової частини загального фонду районного бюджету для проведення водопроводу та каналізації адмінбудівлі сільської ради, на придбання музично-спортивного обладнання для закладів культури, вуличне освітлення. Також було збільшено дохідну та видаткову частину загального та спеціального фонду районного бюджету для проведення видатків по Ватутінській сільраді для облаштування дитячого майданчика в с. Вільхуватка устаткуванням спортивно-оздоровчого напрямку для старшої категорії дітей. Для проведення робіт по Рокитненській сільраді на закінчення робіт з вуличного освітлення в с. Мокра Рокитна та с. Рокитне по вул.. Тимченківська, Петренківська та 40 років Перемоги також було збільшено дохідну та видаткову частину загального фонду районного бюджету. Збільшено дохідну та видаткову частину загального фонду районного бюджету і по Нововодолазькій селищній раді – для підтримки футбольної команди Нововодолазького району та на вуличне спортивне обладнання по вул. 40 років Перемоги. Крім того по Ордівській та Станичненській сільських радах було підтримано пропозицію по збільшенню дохідної та видаткової частини районного бюджету для придбання дитячого майданчика в с.Нова Мерефа та придбання комп’ютерної техніки для закладів культури Станичнеської сільради.

Розглядаючи друге питання порядку денного депутати внесли зміни до Програми соціального захисту населення Нововодолазького району «Соціальна турбота на 2015-2018 роки». Вони стосуються збільшення коштів на виплату одноразової матеріальної допомоги згідно розпорядження голови РДА, матеріальної допомоги родинам мобілізованих громадян на виконання Указу Президента України, грошової допомоги учасникам бойових дій Другої світової війни.

У подальшій роботі сесії депутати внесли зміни до Положення про відзнаки Нововодолазької райдержадміністрації та Нововодолазької районної ради. Згідно прийнятого рішення, з метою фінансового забезпечення заходів із відзначення трудових колективів, громадських організацій, окремих осіб Нововодолажчини за високий професіоналізм, сприяння розвитку місцевого самоврядування, вагомий внесок у створення матеріальних та духовних цінностей при врученні Почесної грамоти або Подяки нагородженому вручатиметься цінний подарунок (грошова винагорода) з розрахунку 500, 00 грн на одну відзначену особу або трудовий колектив.

Під час пленарного засідання депутати затвердили три районні програми: «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини на 2017-2018 роки» у Нововодолазькому районі Харківської області; Комплексну програму охорони, використання і відтворення навколишнього природного середовища у Нововодолазькому районі Харківської області на 2018-2021 роки;Програму підтримки та розвитку Нововодолазького відділення Південної ОДПІ ГУ ДФС у Харківській області на 2018 рік.

Також було затверджено розпорядження голови районної ради щодо покладення виконання обов’язків головного лікаря КЗОЗ «Цент первинної медико-санітарної допомоги Нововодолазького району на Лідію Павлівну Чернієнко.

Депутати прийняли  рішення щодо надання дозволу відділу освіти районної державної адміністрації на виготовлення проектно-кошторисної документації на добудову внутрішнього туалету до основної будівлі Просянського НВК, проведення реконструкції покрівлі Мелихівського НВК і капітального ремонту Старовірівської ЗОШ.

У зв’язку із законодавчими змінами депутати затвердили нове Положення про порядок призначення та звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, що належать до спільної власності територіальних громад сіл і селищ району та ряд статутів комунальних закладів.

Ряд наступних рішень стосувався передачі в оренду нерухомого майна спільної власності територіальних громад та затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок.

На цьому сесія завершила свою роботу.

09 листопада

Відбулося засідання п’яти постійних комісій Нововодолазької районної ради

IMG_20171103_13192303 листопада відбулося п’ять засідань постійних комісій Нововодолазької районної ради, а саме:

1) засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, промислової політики, підприємництва, споживчого ринку під керівництвом голови постійної комісії Букіна Наталія Миколаївна;

2) засідання постійної комісії з регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища, використання лісів, питань боротьби зі стихійним лихом, епідеміями під керівництвом голови постійної комісії Колісника Олександра Івановича.

3)засідання постійної комісії районної ради з політико-правових питань, регламенту, депутатської діяльності та етики, місцевого самоврядування та зв’язків з громадськими об’єднаннями під керівництвом голови постійної комісії Орди Сергія Борисовича;

4)засідання постійної комісії районної ради з питань комунальної власності, будівництва, житлово-комунального господарства, розвитку інфраструктури, транспорту і зв’язку під керівництвом голови постійної комісії Хов’якова Євгена Миколайовича;

5) засідання постійної комісії з питань молоді, культури, науки, освіти, охорони здоров’я, соціального захисту населення та діяльності засобів масової інформації, захисту прав споживачів під керівництвом голови постійної комісії Савченка Віталія Леонідовича.

03 листопада

По-родинному відзначили 30-річний ювілей

???????????????????????????????28 жовтня Мелихівський НВК відсвяткував свій 30 – річний ювілей. За три десятиліття зі стін навчального закладу вийшли сотні вихованців. Багатьох життєві дороги розвели по всій Україні та навіть далеко за її межі. Та скільки б років не спливло, а для багатьох випускників і педагогів школа залишилась такою ж рідною та близькою.

Щоб розділити радість небуденної події на свято завітали поважні гості: народний депутат України Олександр Біловол, голова  районної ради Світлана Ротач, депутати Харківської обласної ради Валерій Пітько та Микола Купрєєв, керівник апарату РДА Олександр Смірнов, депутат районної ради Лідія Бисова, Мелихівський сільський голова Віктор Рудаченко, завідуюча методичним кабінетом відділу освіти РДА Людмила Біловол, голова профспілки працівників освіти і науки Нововодолазького району Ірина Цяцька, а також ветерани освітянської ниви, педагоги, учні та випускники школи.

Педагогічна та учнівська спільноти закладу розпочали святкування від самого ранку. Центральний вхід, стіни, кабінети та приміщення були прикрашені святковими кульками, плакатами та поздоровленнями з річницею. Варто зауважити, що підготовка до ювілею супроводжувалася кропіткою роботою всього педагогічного колективу. Вивчалися архіви школи, збиралася інформація про випускників і вчителів різних років, щоб показати яким важливим і насиченим був шлях довжиною в три десятиліття.

Відкрилися урочистості державним гімном України та зворушливим виступом випускниці навчального закладу. Директор Мелихівського НВК Олена Семенська привітала присутніх і подякувала всім, хто опікується навчально-виховним комплексом, допомагає у вирішенні багатьох освітянських проблем. З теплими словами вдячності за нелегку, самовіддану працю, господарка свята звернулася й до колег, які працюють на педагогічній ниві. Під час урочистого заходу добрим словом згадали та відзначили подарунками вчителів-ветеранів педагогічної праці, чия палка та надзвичайна закоханість у свою справу ще й досі відлунюється у стінах закладу. Згадали та вшанували хвилиною мовчання вчителів, які розбудовували в школі навчально-виховний процес, та, на жаль, уже відійшли у вічність, а також випускника закладу Олександра Рогового, котрий у 2017 році загинув під час виконання бойового завдання в зоні АТО.

Загалом же, святкування перетворилося на нeзaбутню зустріч кількох поколінь директорів, учителів та учнів школи. З цікавістю присутні переглядали слайди з фотографіями буднів навчального закладу його вихованців, педколективу. Вони нaгaдувaли присутнім про роки дитинства, молодості, юності, пов’язані з закладом. І ніхто в залі не приховував своїх щирих емоцій, споглядаючи фото педагогів, однокласників чи, навіть, самих себе.

В цілому того дня було сказано багато теплих привітань і теплих побажань. Так, із щирими поздоровленнями до шкільної спільноти звернулись Олександр Біловол і Валерій Пітько, які ніколи не стоять осторонь добрих справ і за можливості надають допомогу в вирішенні питань життєдіяльності НВК. Вони вручили колективу Мелихівського НВК високу нагороду – Почесну грамоту Міністерства науки та освіти України.

Світлана Ротач і Олександр Смірнов побажали вчителям щедрих жнив на освітянській ниві, творчих злетів, впевненості у завтрашньому дні, а учням успішної реалізації планів і високих досягнень. Також вони вручили спільну грамоту РДА та районної ради ветерану педагогічної праці, колишньому вчителю Мелихівської школи Павлу Левківському.

Продовжили естафету привітань Микола Купрєєв, Лідія Бисова, Віктор Рудаченко. Щиро вітали Мелихівський НВК, ділилися спогадами та приємними враженнями його колишні директори Алевтина Бєзлєпкіна та Леонід Ступак. Долучилися до їх сердечних привітань і Людмила Біловол та Ірина Цяцька.

Віншування перепліталися з чудовою концертною програмою, яка нікого не залишила байдужим. Звісно ж, гості того дня дарували безліч подарунків, але, мабуть, найяскравішим із них був сюрприз від одного з перших випускників навчального закладу директора ФГ «Труд» Володимира Басистого – чудовий різнобарвний феєрверк.

Зробити незабутнім святкування ювілею допомогли: генеральний директор ТОВ СП «Мелихівське» Микола Купрєєв, генеральний директор підприємства «Альянс» Володимир Юрков та Мелихівська сільська рада.

 

Яна Іванкіна

 

01 листопада

Щотижнева апаратна нарада Нововодолазької районної ради

IMG_20171030_10324830 жовтня пройшла щотижнева апаратна нарада Нововодолазької районної ради під керівництвом голови районної ради Світлани Ротач. У роботі наради взяли участь представники районних ЗМІ та працівники апарату районної ради.

В ході наради були поставлені завдання по роботі районної ради на тиждень, а також обговорювалися майбутні засiдання та заходи, що плануються у найближчий час.

 

31 жовтня

Наше серце завжди з тобою, школо!

img_3993Осінній день 27 жовтня став хвилюючою подією для села Ватутіне. Школа, багата своєю історією та освітянськими звершеннями, поколіннями мудрих педагогів і вдячних за науку випускників, святкувала 45-річний ювілей.

Звісно ж, завітали на свято й почесні гості: народний депутат України О.М.Біловол, голова РДА Є.О.Королюк, голова райради С.О.Ротач, депутат Харківської облради В.А.Пітько, Ватутінський сільський голова Н.І.Казакова, депутат райради Є.О.Пудровський, перший заступник начальника НЦ ОРСЦЗ ДСНС України І.П.Німкович, генеральний директор СТОВ «ЛАН» С.Ф.Байрачний, директор ТОВ «Агроком Нова Водолага» А.С.Олійник, завідуюча районним методичним кабінетом відділу освіти Л.І.Біловол, отаман Харківського Слобідського козацького полку І.В.Рибалкін, директор Нововодолазького БДЮТ Л.О.Слиш, керівник народного фольклорно-етнографічного колективу БДЮТ «Вербиченька» О.В.Коваль, ветерани педагогічної праці, випускники, батьки та учні школи.

Разом із сердечними привітаннями О.М.Біловол і В.А.Пітько вручили педколективу Ватутінської школи Почесну грамоту Міністерства освіти і науки України.

Є.О.Королюк і С.О.Ротач відзначили грамотами РДА та районної ради директора школи Л.М.Куценко та вчителя хімії Л.В.Животченко. А вчитель початкових класів О.В.Копєйка й вчитель трудового навчання А.М.Діхтяр були нагороджені грамотами відділу освіти.

До глибини душі зворушили присутніх слова вітань від колишнього директора школи С.П.Гаркуненко.

Щедрим був той осінній день не тільки на вітання та нагороди, але й на подарунки. Того дня їх було чимало і вони приємно дивували своєю різноманітністю. Справжньою несподіванкою став і дарунок від Почесного президента Всеукраїнського БФ «З добром до людей» Т.В.Біловол – концертна програма соліста молодіжного академічного симфонічного оркестру «Слобожанський», переможця та лауреата багатьох конкурсів Віталія Лашка.

Також протягом заходу зі святкової сцени гостей вітали учні школи: І.Спєсівцева, В.Комлєва, Є.Носик, Д.Шпак, Ю.Челобітчикова, вихованці гуртка «Джура», учні 1 і 3 класів. Слова привітання лунали й від випускників: Ю.М.Немашкалової, І.Шпак, Д.Вдовиченко. Час від часу на сцені з’являлися колоритні персонажі – Мотря та Катря (вчителі О.В.Копєйка та А.М.Діхтяр), які звеселяли присутніх своїм запальним гумором.

На екрані проектора одна за одною з’являлися світлини, які зберегли різні періоди шкільного життя. Хоч і пройшло чимало років, щось розгубила людська пам’ять, але того дня пригадалося багато. Зокрема, самовіддані вчителі, які присвятили все життя освітянській ниві, а зараз знаходяться на заслуженому відпочинку. Вони робили все для того, щоб рідний навчальний заклад процвітав. Але і нині педколектив трудиться злагоджено й сумлінно. Школа живе повноцінним, творчим життям, в якому досить велику роль відіграють добрі традиції.

Щодня заклад молодіє від усмішок дітей, невтомності директора, творчості вчителів, розвивається, удосконалюється, здобуває авторитет. А ще, наша Ватутінська ЗОШ пишається випускниками, серед яких 13 золотих і 8 срібних медалістів, кандидати в майстри спорту.

Впевнено крокувати в майбутнє навчальному закладу допомагає підтримка народного депутата України О.М.Біловола, органів місцевого самоврядування, спонсорів, випускників закладу.

Слова вдячності того дня лунали на адресу генерального директора ПРАТ «Укргазвидобуток» В.О.Мохова, приватних підприємців М.О.Коростиченка, Д.М.Спєсівцева, І.С.Колісника, К.П.Журби, які завжди надають допомогу нашій школі. Ми пишаємося, що поруч із нами є люди, які дбають про нашу школу не тільки в свята, але й підтримують протягом усього навчального року.

30 жовтня

Анонс подій

19 грудня о 10:00 відбудеться пленарне засідання XXIІI сесії районної ради VII скликання.