Вітаємо з Днем народження начальника Філії «Нововодолазький райавтодор» ДП «Харківський облавтодор» ПАТ ДАТ «Автомобільні дороги України» (РайДу) БЕРШАДСЬКОГО Олександра Володимировича

 

dennarodkwitka1

Шановний Олександре Володимировичу!

Щиро вітаємо Вас з ювілеєм!

Все своє життя Ви присвятили розвитку дорожньої галузі. При численних реорганізаціях, які пережила філія, відповідальність керівника зростала майже вдвічі, та Ви, Олександре Володимировичу, зуміли об’єднати працівників в єдине ціле, організація працювала стабільно, а її колектив відчував впевненість у майбутньому.

За десятки років наполегливої праці на дорожніх теренах ювіляр неодноразово нагороджувався численними медалями та нагородами.  Ви користується великою повагою та авторитетом серед колег , підлеглі беруть собі за особистий приклад такі Ваші риси  як професіоналізм, дисциплінованість,  відповідальність, людяність.

 З нагоди ювілею бажаємо Вам не зупинятися на досягнутому, сміливо крокувати по життю, незважаючи на жодні перепони, адже попереду ще тисячі не збудованих кілометрів доріг, із легкістю долати всі життєві випробування, вперто йти вперед, досягаючи своєї мети, завжди бути в оточенні тільки люблячих Вас людей! Нехай радість та людська повага колосяться на вашому довгому життєвому полі. Нехай мир і злагода осяють Вашу долю! Нехай на всі Ваші задуми вистачає запалу, енергії та сили! Нехай Ваша праця вносить і надалі вагомий вклад в розвиток і процвітання дорожньої галузі Нововодолажчини!

З повагою,

Голова Нововодолазької районної ради С. Ротач

изображение_viber_2020-06-03_07-28-25

02 червня

Розпочалась підготовка навчальних закладів до нового навчального року

1399295368_kolokol2В рамках підготовки шкіл району до нового навчального року голова Нововодолазької районної ради Світлана Ротач разом із очільником Нововодолазької РДА Андрієм Андрєєвим, заступником голови РДА Анастасією Мащенко об’їжджають навчальні заклади району, визначають, де будуть проводитись комплексні чи поточні ремонти. Особливу увагу звертають на якість планової підготовки закладів освіти до нового навчального року, створення безпечних умов навчання та праці всіх учасників освітнього процесу, дотримання керівниками закладів освіти чинного законодавства України в галузі освіти, охорони праці, протипожежних та санітарних норм і правил утримання дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів. Адже, їм не байдужа доля району. Вони не втратили віру в завтрашній день і роблять все, щоб він був мирним, надійним, щасливим. Й гідно продовжують літопис району, спрямовуючи його на підвищення добробуту кожної людини.

Теплі слова вдячності голова ради висловив директорам шкіл, які в період відпусток виходять на роботу й контролюють підготовчий процес закладів до нового навчального року. Комплексні ремонти, погодьмося, справа не одного дня. Втім усе залежить від бажання керівників. Саме цей чинник визначить темпи робіт.

Керівництво району вивчає потреби закладів освіти: чи у всіх закладах проводиться належна робота щодо покращення та зміцнення  матеріально-технічної бази, чи класні кімнати та кабінети закладів загальної середньої освіти, групові кімнати закладів дошкільної освіти відповідають санітарно-гігієнічним вимогам, чи усі навчальні заклади забезпечені меблями відповідно віку та зросту дітей? Адже для того, щоб надати посильну допомогу, потрібно вивчити всі проблеми навчальних закладів.

Ми всі добре розуміємо, що проблеми є завжди, і, якщо вони на постійному контролі у керівників, то є впевненість що вирішення їх буде безперечним.

3 изображение_6-08 изображение_vi03 изображение_vibe02_12-08-03 изображение_viber_2020-06-02_12-05-08 изображение_viber_2020-06-02_12-06-08 изображение_viber_2020-06-02-08-03

1 2

02 червня

1105 випадків COVID-19 зафіксовано на Харківщині

KRNVЗа даними вірусологічної референс-лабораторії Центру громадського здоров’я України, 2 червня станом на 9:00 в Україні 24 340 випадків COVID-19, з них 10 078 одужали, 727 померли. Протягом останньої доби лабораторно підтверджено 328 випадків.

Загалом захворіли 1747 дітей та 4682 медики. На амбулаторному лікуванні 16 896 пацієнтів, з них 1460 дітей та 3805 медпрацівників. Усього потребували госпіталізації 7444 особи, з них 287 дітей та 877 медиків. Підключення до апарату штучної вентиляції легенів потребували 286 особи, зокрема одна дитина та 26 медиків.

Із числа людей, що одужали, 2428 медпрацівників та 680 дітей. 36 медиків померли від ускладнень COVID-19. Усього в Україні 371 668 зразків досліджено методом ПЛР та 15 615 зразків — методом ІФА.

Загалом випадки підтверджено:

Харківська область — 1105 (448 одужали);
Вінницька обл. — 1029 (619 одужали);
Волинська обл. — 942 (264 одужали);
Дніпропетровська обл. — 943 (266 одужали);
Донецька обл. — 164 (94 одужали);
Житомирська обл. — 776 (443 одужали);
Закарпатська обл. — 1216 (410 одужали);
Запорізька обл. — 450 (253 одужали);
Івано-Франківська обл. — 1442 (843 одужали);
м. Київ — 3071 (718 одужали);
Київська обл. — 1623 (399 одужали);
Кіровоградська обл. — 516 (403 одужали);
Луганська обл. — 47 (40 одужали);
Львівська обл. — 1734 (438 одужали);
Миколаївська обл. — 294 (173 одужали);
Одеська обл. — 896 (225 одужали);
Полтавська обл. — 271 (249 одужали);
Рівненська обл. — 1823 (960 одужали);
Сумська обл. — 173 (147 одужали);
Тернопільська обл. — 1180 (921 одужав);
Херсонська обл. — 178 (161 одужав);
Хмельницька обл. — 458 (245 одужали);
Черкаська обл. — 411 (316 одужали);
Чернівецька обл. — 3410 (980 одужали);
Чернігівська обл. — 188 (63 одужали).

02 червня

Вітання з Днем народження керуючій справами виконавчого апарату Нововодолазької районної ради Візер Світлані Анатоліївні

8917937_9e50b

Шановна Світлано Анатоліївно!

Найщиріші вітання  з Днем народження чарівній, милій жінці, мудрій, добросердечній колезі і наставниці, люблячій і турботливій мамі і доньці, берегині сімейного благополучя!

Бажаємо краси, цвітіння, любові! Бажаємо, щоб в житті не було похмурих і сумних днів, щоб жодна тінь не змогла приховати Вашої зовнішньої та внутрішньої краси. Бажаємо бути дороговказом, музою, натхненницею і берегинею гарного настрою. Персональної Золотої рибки Вам, щоб виконувала бажання, і неба, повного зірок, щоб ці бажання загадувати. Бажаємо справжнього жіночого щастя, затишку і тепла в  домі, рідних і близьких людей поруч. Нехай Ваші краса і молодість з кожним роком лише набирають сили, мудрість не знає меж, а радість не покидає Вас ні на секунду. Залишайтесь такою ж милою, розумною і доброю, світлою, веселою і усміхненою!

З повагою,

Голова районної ради С. Ротач

Колектив районної ради997109141

02 червня

Зустріч з представниками центру зайнятості

Сьогодні, 1 червня голова районної ради Світлана Ротач, голова Нововодолазької РДА Андрій Андрєєв, заступник голови РДА Анастасія Мащенко зустрілися з представниками центру зайнятості: директором Харківського ОЦЗ Володимиром Міненко та директором Нововодолазької районної філії Харківського ОЦЗ Алевтиною Цимбал.
Під час зустрічі обговорили особливості діяльності Центру в період карантину та плани роботи по його завершенні. В. Міненко проінформував учасників заходу про допомогу по частковому безробіттю під час карантину для малого та середнього бізнесу, яку надає служба зайнятості. За останніми змінами в законодавстві такий вид допомоги можуть отримувати і фізичні особи-підприємці, які не мають найманих працівників. Наголосив на тому, що отримані виплати не підлягають оподаткуванню, а звертатися до служби зайнятості за отриманням допомоги по частковому безробіттю можна протягом 90 календарних днів з моменту зупинення (скорочення) діяльності, а не 30, як було раніше.
За результатами зустрічі досягнуто домовленостей щодо підтримки ефективної та своєчасної комунікації між органами влади та безпосередньо центром зайнятості задля спільного вирішення актуальних питань.

IMG_7775 IMG_7778 IMG_7811 IMG_7815

01 червня

З Днем захисту дітей!

den-zahistu-ditey-1024x760Сьогодні, 1 червня, відзначають Міжнародний день захисту дітей – в Україні святу виповнюється вже 22 роки. А у всьому світі його відзначають вже 61 рік
Свято заснували в 1949 році в Парижі рішенням конгресу Міжнародної демократичної федерації жінок. Проблема опіки над дітьми особливо гостро розглядалася на тлі тотального зубожіння населення, голоду та епідемій, які прийшли на зміну двох світових воєн.
Символом Міжнародного дня захисту дітей став прапор, де на зеленому тлі намальовані п’ять фігурок людей різного кольору, що стоять на поверхні земної кулі. Це символізує гармонію і єднання різних народів світу, незалежно від раси та національності.
Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Дуже хочеться, щоб діти в усьому світі, щохвилини, щодня були радісними та щасливими. Адже дитинство – це пора сподівань та здійснення мрій.  емає більшого щастя у світі, аніж посмішки дитини. Піклування про підростаюче покоління, його майбутнє – головний обов’язок батьків, суспільства та держави. Врешті-решт, саме для цього всі ми живемо та працюємо. Зігріваючи теплом і любов’ю кожне дитяче серце, об’єднуючи зусилля заради майбутнього – ми виховуємо достойних українців, які неодмінно стануть гордістю держави. Діти – наше майбутнє, а значить – майбутнє України. І саме від нас, дорослих, залежить, яким буде становлення маленької людини та як складеться її доля.

Голова Нововодолазької районної ради Ротач С. та голова Нововодолазької РДА  Андрєєв А. долучаються до даного свята та вітають всіх дітей Нововодолажчини. Сьогодні дітлахи отримали солодкі подарунки та море приємних емоцій. Світлана Олександрівна наголосила, що турбота про дітей, усвідомлення пріоритетності їх інтересів над інтересами дорослих мають стати філософією нашого життя. Побажала миру і злагоди кожній дитині, кожній родині, усій Україні! Наснаги і мудрості батькам, педагогам, дорослим, серця яких сповнені любові до дітей.

Головний заклик більшості акцій, які проводяться цього дня  – тільки дорослим під силу вирішити проблеми дітей.

 Бажаємо нашим маленьким землякам міцного здоров’я, добра, радості, щасливого дитинства, розуміння з боку батьків та сяючих посмішок!

изображение_viber_2020-06-01_18-04-24 изображение_viber_2020-06-01_18-04-42 изображение_viber_2020-06-01_18-05-01 изображение_viber_2020-06-01_18-05-15 изображение_viber_2020-06-01_18-05-26 изображение_viber_2020-06-01_18-05-38 изображение_viber_2020-06-01_18-06-07 изображение_viber_2020-06-01_18-06-19 изображение_viber_2020-06-01_18-06-37

Підсумки конкурсу дитячого малюнка «Моя маленька Батьківщина»

1496308368_bКонкурсні роботи оцінювалися за наступними критеріями: змістовність, оригінальність, творчий підхід, композиційне і кольорове рішення.
За рішенням журі переможців було визначено в трьох вікових категоріях:

Від 1 до 4 років включно:
1місце – Дмитро Стріха
2 місце – Софія Рибалка
3 місце – Богдан Волотка

Від 4 до 8 років:
1 місце – Марк Мерчанський
2 місце – Давід Рибалко
3 місце – Настя Кіценко

Від 8 до 12 років:
1 місце – Єлизавета Рязанцева
2 місце – Ілля Потапенко
3 місце – Андрій Якуба

Гран-прі конкурсу отримала Анфіса Олексійчук

Дипломи та пам’ятні подарунки дітям буде передано.
Вітаємо переможців! Бажаємо їм творчої наснаги та нових досягнень. А батькам дякуємо за підтримку маленьких творчих особистостей. 

IMG7710IMG7721IMG7694

01 червня

Зі святом ВОЗНЕСІННЯ!

86492676Вознесіння Господнє — одне з 12 найголовніших церковних свят — відзначається на 40-й день після Великодня. У 2020 році Вознесіння Господнє припадає на 28 травня.

Після воскресіння Ісуса Христа було зрозуміло, що земне життя його підійшло до кінця. Вознесіння знаменує собою останню путь Христа на небо, до Отця його для возз’єднання і триєдиного правління — Святого Духа, Бога-Сина і Бога-Отця. Після земної смерті Ісус ще сорок днів спілкувався в образі людини зі своїми учнями, даючи їм настанови і благословляючи на майбутні апостольські звершення. Після цих 40 днів Спаситель вознісся на Небеса, залишивши учням важливе послання про те, що він повернеться на Землю. Це буде його друге пришестя, яке описано ще і в книзі Апокаліпсису. Згідно цього послання, Христос прийде, щоб всіх людей судити справедливим судом за скоєні гріхи. Сорок днів від Великодня до Вознесіння Церква закликає нас радіти (на знак цього в церквах до самої Трійці не відбуваються земні поклони). У самому ж святі Вознесіння поєднуються і світлий сум, і радість, і очікування. Чому Вознесіння завжди відзначають на сороковий день після Великодня? Відповідно до закону Мойсея саме на 40-й день всі батьки повинні були приносити своїх немовлят в храм, до Господа. І тепер в сороковий день після Воскресіння Ісус Христос повинен був, саме як Спаситель людства, увійти до небесного храму свого Отця.

Шановні нововодолажчани!

Вітаю з Вознесінням! Нехай Господь охороняє вашу родину від зла і негоди і дарує вам добробут, любов і благодать. Нехай на серці буде світло і спокійно, кожен день приносить радість і позитив.

Від душі бажаю миру вашому дому, і щоб віра і любов оберігали ваше серце, зігрівали його і ваших близьких! З небес на нас дивиться Господь, він наставляє нас на істинний шлях і допомагає своєю мудрістю. Бажаю вам завжди розуміти його мудрість і ніколи не зневіритися, якими б складними і крутими не були віражі життя. Щастя вам, радості, божого благословення і безмежної благодаті!

З повагою,

Голова районної ради С. Ротач

28 травня1458220280_232

З Днем прикордонника!

unnamedСьогодні, 28 травня, у низці країн святкують День прикордонника − свято особливо значуще, адже військовослужбовці  цієї професії охороняють державний кордон на суші і на морі.

У День прикордонника вшановують тих, хто охороняв та продовжує охороняти кордони нашої Батьківщини від різних посягань. Захищаючи країну, прикордонники одночасно забезпечують пропуск через кордон. Цього дня прийнято вітати всіх вартових кордону з їхнім професійним святом.

Кордон – місце особливе, це строгий екзаменатор, перевіряючий мужність, стійкість, характер. Прикордонники завжди здають іспит на «відмінно». Завдяки їх витримці і професіоналізму спокійно сплять діти, працюють дорослі, народжуються нові дні.

Сьогодні вітаю з днем прикордонника всіх причетних до цієї професії. Людей, на яких можна покластися в будь-який момент. Вони прийдуть на допомогу в скрутну годину. Нехай ваші рубежі будуть надійними, міцними, недоступними для ворогів і відкритими для друзів.

Нехай очі ваші будуть пильними, руки міцними, нерви сталевими. Удача хай іде попереду, а любов прикриває спину!

З повагою,

Голова районної ради С. Ротачorig (2)

28 травня

 

Вітання з Днем народження спеціалісту Нововодолазької районної ради Вітюгіну Ігорю Сергійовичу

 

7380759_32a1e

Шановний Ігоре Сергійовичу!

Сердечні вітання з Днем народження!

Прийміть найщиріші побажання міцного здоров’я, особистого щастя, невичерпної енергії і наснаги у всіх ваших добрих справах. Хай у вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці – доброта, а у справах – мудрість та виваженість. Нехай доля і надалі буде прихильною до вас, даруючи радість життя, незрадливу удачу, вірних і надійних друзів!

Нехай чудовими історіями та щасливими спогадами наповнене буде Ваше життя, нехай серце сяє променями радості, нехай душа співає, а доля Ваша дарує великі можливості для досягнення заповітних мрій!

З повагою,

голова районної ради С. Ротач

Колектив районної ради3

28 травня

Анонс подій