Відбулося засідання XXIX позачергової сесії районної ради VII скликання

IMG_20180809_09173609 серпня 2018 року відбулося засідання XXІХ позачергової сесії районної ради VІІ скликання, яке провела голова районної ради Світлана Ротач.

У роботі сесії взяли участь голова районної державної адміністрації Роман Мерзлікін, начальники управлінь та  відділів  райдержадміністрації,  селищний та сільські голови, керівники підприємств, установ, організацій Нововодолазького району, представники засобів масової інформації.  Відповідно до порядку денного на пленарному засіданні районної ради було розглянуто 20 питань.

На порядку денному було розглянуто наступні питання:

1. Про внесення змін до рішення ХХІІІ сесії районної ради VII скликання від 19 грудня 2017 року “Про районний бюджет на 2018 рік” (зі змінами).

2. Про внесення змін до Програми соціального захисту населення Нововодолазького району “Соціальна турбота” на 2015-2018 роки, затвердженої рішенням XXXVII позачергової сесії районної ради VI скликання від 22 січня 2015 року на 2018 рік.

3.  Про зміну назв закладів загальної середньої освіти Нововодолазького району і затвердження Статутів закладів загальної середньої освіти в новій редакції.

4. Про створення Станичненського освітнього округу, визначення опорного закладу та зміну назви навчального закладу.

5. Про створення Липкуватівського освітнього округу, визначення опорного закладу та зміну назви навчального закладу.

6. Про визначення філії опорного закладу – Комунального закладу “Липкуватівський ліцей Нововодолазької районної ради Харківської області” та реорганізацію закладу загальної середньої освіти.

7. Про створення Старовірівського освітнього округу, визначення опорного закладу та зміну назви навчального закладу.

8. Про визначення філії опорного закладу – Комунального закладу “Старовірівський ліцей Нововодолазької районної ради Харківської області” та реорганізацію закладу загальної середньої освіти.

9. Про надання відділу освіти Нововодолазької районної державної адміністрації дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації на будівництво туалету, водопровідної мережі, мережі каналізації та септика біологічної очистки Комунального закладу “Просянський ліцей Нововодолазької районної ради Харківської області”.

10. Про затвердження передавального акту комісії з реорганізації юридичної особи публічного права КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я “ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ НОВОВОДОЛАЗЬКОГО РАЙОНУ” Нововодолазької районної ради Харківської області (код ЄДРПОУ 38602768), Статуту КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА “ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ НОВОВОДОЛАЗЬКОГО РАЙОНУ” Нововодолазької районної ради Харківської області.

11. Про оголошення проведення конкурсу на заміщення вакантної посади головного лікаря  КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я “ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ НОВОВОДОЛАЗЬКОГО РАЙОНУ” Нововодолазької районної ради Харківської області.

12. Про реорганізацію КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я “НОВОВОДОЛАЗЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ” НОВОВОДОЛАЗЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ шляхом перетворення в КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО “НОВОВОДОЛАЗЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ” НОВОВОДОЛАЗЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ (код ЄДРПОУ 02002724)

13. Про прийняття із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області до спільної власності територіальних громад сіл і селищ Нововодолазького району Харківської області медичного обладнання.

14. Про передачу в оренду нерухомого майна (приміщень) об’єкту спільної власності територіальних громад сіл і селищ Нововодолазького району Харківської області НОВОВОДОЛАЗЬКІЙ СЕЛИЩНІЙ РАДІ об’єднаної територіальної громади.

15. Про передачу в оренду нерухомого майна (приміщень) об’єкту спільної власності територіальних громад сіл і селищ Нововодолазького району Харківської області громадській організації “Нововодолазька спілка ветеранів АТО”.

16. Про передачу в оренду нерухомого майна (приміщень) об’єкту спільної власності територіальних громад сіл і селищ Нововодолазького району Харківської області ГРОМАДСЬКІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ “НАСТУПНЕ ПОКОЛІННЯ 21″.

17. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки кадастровий номер 6324255100:04:000:0560 (землі для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості), розташованої за межами населених пунктів Нововодолазької селищної ради Нововодолазького району Харківської області.

18. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок що знаходяться у власності громадян для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (КВЦПЗ – 01.01) на території Просянської сільської ради (за межами населених пунктів) Нововодолазького району Харківської області.

19. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки що надана на праві оренди Товариству з обмеженою відповідальністю “ПТАХОФАБРИКА “ПРОСЯНЕ” для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (землі сільськогосподарського призначення) за межами населених пунктів Просянської сільської ради на території Нововодолазького району Харківської області.

20. Різне.

10 серпня

 

 

Сьогодні святкує день народження депутат Харківської обласної ради, доктор медичних наук, професор, заслужений лікар України, директор ДЗ «Український медичний центр акушерства, гінекології і репродуктології МОЗ України», Почесний громадянин селища Нова Водолага ВАЛЕРІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ ПІТЬКО

Фото Пітько 1Шановний Валерію  Анатолійовичу!

Прийміть найщиріші вітання та найкращі побажання з нагоди Вашого дня народження!

Ми знаємо й шануємо Вас як  неординарну цілеспрямовану особистість,  умілого організатора та керівника, який по праву може пишатися набутим досвідом, духовним та інтелектуальним потенціалом, успіхами та досягненнями. Переконані, що Ваша енергійність, наполегливість, принциповість, висока відповідальність стануть запорукою подальших наших спільних успіхів, досягнень та перемог на благо Нововодолажчини.

Зичимо Вам здоров’я, надхнення,  успішного здійснення задумів, тепла і любові рідних та підтримки друзів. Світлою надією та незламною вірою,  добром і радістю нехай благословляє Вас Бог на многії літа!

 

     З повагою,

  Голова Нововодолазької районної ради С.О. Ротач,

  депутатський корпус VII скликання

  та виконавчий апарат районної ради

 

08 серпня

Відбулося засідання п’яти постійних комісій Нововодолазької районної ради

IMG-54ee8e30d87aafaf3912ff67134f4672-V06 серпня відбулося п’ять засідань постійних комісій Нововодолазької районної ради, а саме:

1) засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, промислової політики, підприємництва, споживчого ринку під керівництвом голови постійної комісії Букіна Наталія Миколаївна;

2) засідання постійної комісії з регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища, використання лісів, питань боротьби зі стихійним лихом, епідеміями під керівництвом голови постійної комісії Колісника Олександра Івановича.

3)засідання постійної комісії районної ради з політико-правових питань, регламенту, депутатської діяльності та етики, місцевого самоврядування та зв’язків з громадськими об’єднаннями під керівництвом голови постійної комісії Орди Сергія Борисовича;

4)засідання постійної комісії районної ради з питань комунальної власності, будівництва, житлово-комунального господарства, розвитку інфраструктури, транспорту і зв’язку під керівництвом голови постійної комісії Хов’якова Євгена Миколайовича;

5) засідання постійної комісії з питань молоді, культури, науки, освіти, охорони здоров’я, соціального захисту населення та діяльності засобів масової інформації, захисту прав споживачів під керівництвом голови постійної комісії Савченка Віталія Леонідовича.

07 серпня

Спільна нарада районної державної адміністрації та районної ради

 

IMG_765303 серпня була проведена спільна нарада районної державної адміністрації та районної ради за участю голів сільських та селищних рад, Нововодолазької об’єднаної територіальної громади, начальників управлінь та відділів сфери охорони здоров’я, освіти та культури. На порядку денному наради розглядолося питання аналізу стану виконання районного бюджету за І півріччя 2018 року.
03 серпня

На спільній нараді обговорили організацію проведення районних заходів з нагоди 95-річчя району та Дня Незалежності України

38296724_1022753727886582_3176729237151285248_o2 серпня голова Нововодолазької районної ради Світлана Ротач взяла участь у спільній робочій нараді з питань підготовки святкування 95-річчя з дня заснування Нововодолазького району та з нагоди відзначення Дня Незалежності України. У нараді також взяли участь голова Нововодолазької РДА Роман Мерзлікін  та керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації.

Учасниками наради було напрацьовано план основних заходів: відзначення громадян району за багаторічну сумлінну працю, вручення пам’ятних подарунків та нагород, проведення культурно-тематичних заходів. Окрім цього, було розглянуто додаткові пропозиції щодо заходів, які відбуватимуться в рамках святкування.

 

02 серпня

Нововодолажчиною крокує естафета пам’яті

IMG_0472В рамках святкування річниці визволення Харківської  області  від нацистів, у лютому 2018 року починаючи з Борівського району, стартувала Всеукраїнська естафета пам’яті «Горить в серцях вогонь Перемоги». Естафета проходить по всій території Харківської області, а закінчиться на «Висоті маршала І.С. Конєва».  Прапор Перемоги, як символ Миру і Свободи, з урочистостями передається з району в район.

Сьогодні , 30 липня, від Валківського району  Нововодолазький район прийняв естафету пам’яті  «Горить в серцях вогонь Перемоги», започатковану Харківською обласною організацією ветеранів з нагоди 75-ї річниці визволення Харківщини від нацистських загарбників .Захід розпочався на площі Перемоги, біля пам’ятника загиблим воїнам , в якому взяли участь ветерани Великої вітчизняної війни  та праці, керівництво району: голова районної ради Ротач С.О., голова РДА Мерзлікін Р.В., депутати, керівники  підприємств, установ, організацій, громадськість  селища, почесні гості: голова Харківської обласної організації ветеранів України, полковник, Анатолій Петрович Хіневич,  голова Харківської обласної організації  ветеранів МВС  Володимир Степанович Карякін, відповідальний секретар Харківської обласної ветеранської організації Наталія Степанівна Бойко, делегація Валківського району  в складі заступника голови Валківської РДА  Оксани  Станіславівни Спепанової,  голови ради ветеранів Валентини Яківни Клочко,  ветерана праці, відповідального секретаря  райради ветеранів Ольги Яківни Цибулько.

Після закінчення церемонії передачі естафети пам’яті, присутні вшанували загиблих у роки війни хвилиною мовчання та поклали квіти до Вічного вогню.

Згодом всі присутні були запрошені в районний Будинок культури на святковий захід.

За вагомий  внесок у розвиток  і зміцнення ветеранського руху,   патріотичне виховання молоді, активну громадську діяльність, відданість справі захисту інтересів ветеранів війни та праці та з нагоди проведення естафети Пам’яті був нагороджений  Почесною грамотою  ради Харківської обласної організації  ветеранів України Народний депутат України Біловол Олександр Миколайович.

Медалями  Харківської обласної організації ветеранів України «Главком ракетних військ стратегічного призначення Толубко Володимир Федорович» були нагороджені:

  • Ротач Світлана Олександрівна – голова Районної ради
  • Пітько Валерій Анатолійович, Купреєв Микола Іванович, Таркан Микола Перович -депутати Харківської обласної ради
  • Супак Василь Іванович – голова районної ради ветеранів
  • Калантай Іван Федоровіич – Почесний громадянин Харківської області та Нововодолажчини
  • Галушка  Іван Якович  –  ветеран Великої вітчизняної війни, учасник бойових дій
  • Василенко Іван Мирофанович – ветеран Великої вітчизняної війни, учасник бойових дій

Також  у цей святковий день активісти ветеранського руху були відзначені Почесними Грамотами Нововодолазької районної ради та районної державної адміністрації.

Свято продовжилося тематичною концертною програмою.

30 липня

Раціональне використання бюджетних коштів на контролі районної влади

IMG_0347Нині, завдяки надходженню рентної плати за користування надрами для видобування нафти, природного газу та газового конденсату до районного бюджету, з’явилася можливість спрямовувати ці кошти на будівництво, розвиток, реконструкцію та ремонт об’єктів соціальної інфраструктури Нововодолажчини. Контроль за раціональним використанням бюджетних коштів завжди був у пріоритеті районної ради.

Так, 25 липня голова Нововодолазької РДА Роман Мерзлікін разом із головою районної ради Світланою Ротач, депутатом Валентиною Коротецькою та представниками районної ради завітали до амбулаторії загальної практики сімейної медицини села Просяне, де за кошти районного бюджету здійснюється ремонт реєстратури для прийому пацієнтів. Під час візиту Роман Валерійович і Світлана Олександрівна оглянули медзаклад та обговорили з Просянським сільським головою Олександром Вітром, в.о.головного лікаря «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Романом Єгоровим і представником підрядної організації численні недоліки проведеного ремонту. Тож було визначено конкретні терміни їх усунення.

Наступного дня Світлана Ротач, юрист райради Юлія Чернієнко та представник підрядника відвідали Мелихівський НВК, де, зокрема, оглянули спортивну залу. А пізніше, побували в Охоченській ЗОШ. Тут основну увагу було спрямовано на якість облаштування майбутньої ресурсної кімнати, яка є необхідною частиною інклюзивної освіти. За результатами огляду якість ремонтних робіт на цих об’єктах визнано задовільною.

27 липня

Керівники району перевірили хід ремонтних робіт у АЗПСМ с. Просяне

IMG_0296Сьогодні, 25 липня, голова Нововодолазької районної ради Світлана Ротач разом з головою Нововодолазької районної державної адміністрації Романом Мерзлікіним з робочим візитом побували у амбулаторії загальної практики сімейної медицини села Просяне.

У ході візиту керівники району поспілкувались із головою Просянської сільської ради Олександром Вітром, в.о. головного лікаря «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Романом Єгоровим, підрядною організацією та представниками районної ради щодо якості ремонту вказаної амбулаторії. Оглянувши приміщення, керівництвом були визначені терміни щодо усунення всіх виявлених недоліків по виконанню ремонтних робіт АЗПСМ с. Просяне.

25 липня

Особистий прийом громадян головою Нововодолазької районної ради

IMG-4c7a1f5c6da6f401cd344f344b222222-V19 липня голова Нововодолазької районної ради Світлана Ротач провела особистий прийом громадян, до неї звернулися 3 мешканці району. Задавалися питання щодо матеріальної допомоги та допомоги з лікуванням. На ці питання Світлана Олександрівна надала розгорнуті відповіді і запевнила, що питання будуть вирішенні у найближчий час.

Нагадаємо, що особистий прийом голови Нововодолазької районної ради проходить щотижнево у вівторок та четвер з 9 до 11 години.

 

19 липня

Інформаційне повідомлення

IMG-7604e4e22897eb53312beaba9fa45922-V10 липня 2018 року, відповідно до ХХVІІІ сесії районної ради VІІ скликання від 08 червня 2018 року № 549 «Про затвердження умов проведення конкурсу на визначення опорного закладу загальної середньої освіти в Нововодолазькому районі», відбулося засідання комісії по визначенню опорного закладу загальної середньої освіти. Рішенням комісії визначено 3 опорних навчальних заклади, а саме

– Старовірівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Нововодолазької районної ради Харківської області

– Станичненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Нововодолазької районної ради Харківської області

– Липкуватівський навчально-виховний комплекс (загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад) Нововодолазької районної ради Харківської області.

 

12 липня

Анонс подій