ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

Нововодолазька районна рада інформує, що 23 січня 2020 року о 16-00 за адресою: смт. Нова Водолага, вул. Гагаріна, 7, каб. № 17 (Нововодолазька районна рада Харківської області) відбулося  перше засідання конкурсної комісії з обрання керівника КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «НОВОВОДОЛАЗЬКИЙ РАЙОННИЙ БУДИНОК КУЛЬТУРИ» НОВОВОДОЛАЗЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ (протокол  та відіофіксація додаються).

 

Секретар конкурсної комісії                                                                            І. Євдокименко

 

24 січня

Загальні збори Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області

3dflags_ukr0001-0002a23 січня 2020 відбулись загальні збори Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області, Місце проведення: м. Харків, вул. Сумська, 64, Будинок рад, 2 поверх, мала зала.Були запрошені міські голови міст обласного значення, голови районних рад, голови ОТГ та міські і селищні голови (міст та селищ – райцентрів).

Представником від Нововодолазької районної ради на зборах був радник голови Пудровський Євген Олександрович. Головне питання зборів «Про участь органів місцевого самоврядування у підготовці плану заходів з реалізації Стратегії розвитку Харківської області на період 2021 – 2027 рр.»

Майбутня стратегія розвитку регіону базуватиметься на п’яти цілях,

На цьому наголосив голова Харківської обласної ради, президент Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Сергій Чернов, відкриваючи загальні збори Асоціації.

Звертаючись із вступним словом до учасників, Сергій Чернов підкреслив, що наразі ставимо за мету не тільки в найкоротші терміни розробити Стратегію, а й сформувати якісний проєкт Плану заходів на 2021–2023 роки з реалізації Стратегії розвитку Харківської області на період до 2027 року.

«Ми повинні обов’язково розглянути цей проект Плану заходів вже на наступному пленарному засіданні Харківської обласної ради, тому що своєчасно ухвалена Стратегія розвитку області на 2021–2027 роки сприятиме залученню коштів ДФРР, а це за попередніми підрахунками понад 400 мільйонів гривень», – акцентував він.

Із основними питаннями, на які необхідно звернути увагу під час підготовки ідей проєктів регіонального розвитку для включення їх до проєкту Стратегії, присутніх ознайомила Людмила Немикіна – віце-президент, керівник Центру розвитку громад Асоціації, голова постійної комісії Харківської обласної ради з питань бюджету.

За її словами, головні напрямки, на яких ґрунтується Стратегія це – стратегічні та операційні цілі, а також завдання. Наразі робочою групою пропонується п’ять стратегічних цілей, що включають у себе низку операційних цілей, а вони у свою чергу ряд завдань. Зокрема до цілей відносяться:

  1. Забезпечення високої якості життя населення на всьому просторі регіону, яка для реалізації включає шість операційних цілей;
  2. Створення чистого оточуючого середовища в області, включає п’ять операційних цілей;
  3. Побудова конкурентоспроможної та смарт-спеціалізованої просторової економіки з високою доданою вартістю, складається із п’яти операційних цілей;
  4. Забезпечення інвестиційно-привабливого клімату в регіоні та створення інноваційно-інвестиційної інфраструктури, передбачає три операційні цілі;
  5. Забезпечення європейського рівня управління та самоврядування в області, складається з чотирьох операційних цілей.

«Під ці технічні завдання ми разом із представниками органів місцевого самоврядування маємо сформувати проєктні ідеї, які стануть фундаментом Плану реалізацій стратегії Харківської області на 2021-2023 роки та нашою дорожньою картою», – пояснила Людмила Немикіна.

На її переконання, представники органів місцевого самоврядування Харківщини мають унікальну нагоду, напрацювати каталог проєктних ідей, які у майбутньому увійдуть до основи написання проєктів громад, що будуть відібрані для отримання ресурсів із з Державного фонду регіонального розвитку у 2021 році.

«Формуючи проєктні ідеї та одночасно готуючи документи для фінансування за рахунок ДФРР на 2021 рік, звертаю увагу, що вони обов’язково повинні кореспондуватися із завданнями та операційними цілями, відповідно, бути результатом досягнення стратегічної мети розвитку Харківської області», – підкреслила голова постійної комісії.

650x480-toHeight-100-images_djmediatools_img_3005.jpg.8 650x480-toHeight-100-images_djmediatools_img_3005.jpg.8

 23 січня

З Днем Соборності України!

1579281547-710122 січня, жителі нашої країни вітають один одного з Днем соборності України. Вперше День соборності України відсвяткували у 1939 році в Хусті. Тоді це місто було столицею Карпатської України – чехословацької автономії. А офіційно святкувати День соборності в Україні почали лише у 1999 році після указу президента Леоніда Кучми. Щорічно в цей день відзначають важливу історичну подію, що відбулася в 1919 році – проголошення Акту злуки Української народної республіки і Західноукраїнської народної республіки.

Оскільки це свято пов’язане з процесом об’єднання українських земель, заходи, що проводяться 22 січня, покликані відобразити саме його. Мабуть, найбільш знаковий з таких відбувся в 1990 році і отримав назву “Живий ланцюг”. Тоді люди вишикувалися ланцюгом” від Києва до Львова та Івано-Франківська. За різними оцінками, участь у такій акції взяли до трьох мільйонів людей.

Від того часу ідея проведення “живого ланцюга” стала доброю традицією. Такі акції влаштовують щорічно в різних куточках України, а в Києві 22 січня прийнято подібним чином “з’єднувати” два береги Дніпра – лівий та правий. Подібний флешмоб проводять, зокрема, на столичному мосту Патона. Святкові заходи 22 січня проходять не тільки в Україні. Акції, присвячені Дню Соборності влаштовують українці, які проживають в різних містах Європи та Америки.

Століттями розірваний український народ об’єднався на своїй землі в єдиній Українській державі  — Наддніпрянщина вийшла з Російської, а Західна Україна — з Австро-Угорської імперії.

Шановні нововодолажчани і всі українці!

На моє глибоке переконання, ці славні сторінки вітчизняної історії, що є в першооснові цього свята, ще чекають належної оцінки та осмислення, як громадськістю, так і державними інституціями. І не завжди треба чекати високих постанов чи указів. Саме громадський рух, що завжди відзначався високою свідомістю і палким вболіванням за спільну справу, має ініціювати їх відзначення, долучаючи до пізнання славного минулого якнайширше коло співвітчизників. Бажаю усім Вам міцного здоров’я, щастя, миру і плідної співпраці. Нехай все задумане на користь і благо нашої країни та її люду буде успішно реалізоване. Зі святом вас!

З повагою,

Голова районної ради С. Ротач695278787

22 січня

Вітання з днем народження директора ДЮСШ Килипка Андрія Миколайовича

13137Шановний Андріє Миколайовичу!

Щиросердечно вітаю Вас з Днем народження!

Дякую за багаторічну самовіддану працю, доброту і мудрість, практичний життєвий досвід,  невичерпну енергію, оптимізм та активну громадську позицію, які є взірцем для підростаючого покоління

Бажаю Вам сил і натхнення в будь-яких починаннях, бадьорості та енергії у справах, затишку і спокою в домі,  турботи та уваги від близьких людей.

Нехай в вашому житті все з легкістю виходить, негаразди і негода обходять стороною, а щастя, радість та успіхи будуть просто нескінченними.

Нехай усі Ваші найпотаємніші бажання стануть реальністю.

Будьте щасливі, з Днем народження Вас!

З повагою,

Голова районної ради С. Ротач876503

19 січня

ІНФОРМАЦІЙНО

3dflags_ukr0001-0002aІНФОРМАЦІЙНЕ  ПОВІДОМЛЕННЯ

       Нововодолазька районна рада Харківської області інформує, що 17 січня 2020  року об 10-00 годині в приміщенні районної ради за адресою: вулиця Гагаріна, 7, смт. Нова Водолага, 2-й поверх, кабінет № 17, відбулося засідання конкурсної комісії з обрання керівника КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «АРХІТЕКТУРНО- ПЛАНУВАЛЬНЕ БЮРО НОВОВОДОЛАЗЬКОГО РАЙОНУ».

         У зв’язку з відсутністю заяв від кандидатів на посаду керівника  КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «АРХІТЕКТУРНО- ПЛАНУВАЛЬНЕ БЮРО НОВОВОДОЛАЗЬКОГО РАЙОНУ»  конкурсна комісія вирішила повторно розмістити оголошення про проведення конкурсу на зайняття посади керівника КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «АРХІТЕКТУРНО- ПЛАНУВАЛЬНЕ БЮРО НОВОВОДОЛАЗЬКОГО РАЙОНУ».

  Секретар конкурсної комісії     Євдокименко І.

изображение_viber_2020-01-20_09-16-46 изображение_viber_2020-01-20_09-17-01

17 січня

ІНФОРМАЦІЙНО

3dflags_ukr0001-0002aІНФОРМАЦІЙНЕ  ПОВІДОМЛЕННЯ

 Нововодолазька районна рада інформує, що 23 січня 2020 року о 16-00 за адресою: смт. Нова Водолага, вул. Гагаріна, 7, каб. № 17 (Нововодолазька районна рада Харківської області) відбудеться перше засідання конкурсної комісії з обрання керівника КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «НОВОВОДОЛАЗЬКИЙ РАЙОННИЙ БУДИНОК КУЛЬТУРИ» НОВОВОДОЛАЗЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ.

 

Секретар конкурсної комісії      І. Євдокименко

17 січня

Вітання з днем народження депутата районної ради Дяченка Олександра Михайловича

26096238Шановний Олександре Михайловичу!

Нововодолазька  районна рада і я особисто щиро вітаємо Вас з днем народження! 

Прийміть  найщиріші побажання міцного здоров’я, безмежного людського щастя, сімейного добробуту.  Нехай кожен новий день буде щедрим на успіхи та перемоги, багатим на радісні звістки, приємні події, особисті досягнення і благородні справи! Хай і надалі буде плідною ваша нелегка праця, як на підприємницькій, так і на депутатській ниві. Божої благодаті та всіляких гараздів вам і вашій родині на многії літа! Зичимо, аби кожен Ваш день наповнювався  найважливішими словами, які зігріватимуть душу, принесуть тепло й добро до Вашої родини!

З повагою

Голова районної ради Світлана Ротач,

депутатський корпус районної ради

15 січняFearlessInfatuatedAltiplanochinchillamouse-size_restricted

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

ЩОДО УЧАСНИКІВ КОНКУРСУ НА ПОСАДУ КЕРІВНИКА КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «НОВОВОДОЛАЗЬКИЙ РАЙОННИЙ БУДИНОК КУЛЬТУРИ» НОВОВОДОЛАЗЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Нововодолазька районна рада інформує, що 13 січня 2020 року закінчився строк прийняття документів від кандидатів на посаду керівника КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «НОВОВОДОЛАЗЬКИЙ РАЙОННИЙ БУДИНОК КУЛЬТУРИ» НОВОВОДОЛАЗЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ.

Станом на 03.01.2020 до Нововодолазької районної ради надійшли документи для участі в конкурсі на посаду керівника КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «НОВОВОДОЛАЗЬКИЙ РАЙОННИЙ БУДИНОК КУЛЬТУРИ» НОВОВОДОЛАЗЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ від  Мірошниченко Віри Миколаївни (Додаток відомості про кандидата).

Усі зацікавлені особи протягом семи днів з дня оприлюднення відомостей про кандидата можуть подавати пропозиції та зауваження щодо кандидатури на електронну пошту vodolaga-rayrada@ukr.net або за адресою: смт. Нова Водолага, вул. Гагаріна, 7, каб. № 15 (Нововодолазька районна рада Харківської області).

Довідки за телефонами: (05740) -4-25-54.

 

14 січня

Вітання з днем народження депутата районної ради Агапова Олега Олександровича

5230Шановний Олеже Олександровичу!

Від імені депутатського корпусу й від себе особисто прийміть найщиріші поздоровлення і найкращі побажання з нагоди Вашого дня народження!

Бажаємо Вам міцного здоров’я, благополуччя, щедрої долі, щастя у житті, творчої наснаги і натхнення!

Хай буде плідною Ваша праця на депутатській ниві на благо нашої Нововодолажчини та всієї України.

Нехай Ваша енергійність, душевність і людяність привертають до Вас тих, хто  спілкується з Вами, та нових надійних друзів.

Щиро бажаємо, щоб наступні кроки та майбутні дороги, як і ті, що вже пройдені, рясніли тільки добрими справами.

Миру, злагоди, добробуту Вам і Вашій родині!

З повагою

Голова районної ради С. Ротач

Депутатский корпус районної ради15436863

 

14 січня

Вітання депутата Верховної ради України минулих скликань Біловола Олександра Миколайовича з днем народження!

фото Биловол

Букет красных роз

Олександре Миколайовичу прийміть слова глибокої шани і поваги!

 Шанований і мудрий керівник та добра людина, від усього серця вітаю Вас з днем народження!

Весь Ваш життєвий шлях є прикладом сумлінного та високопрофесійного відношення до своїх громадянських і службових обов’язків, служіння Українському народу та його державі!

Кожна людина з моменту народження пише книгу свого життя, щодня перегортаючи сторінки власного часопису творить свою долю. Сторінки Вашої біографії сповнені нарисами років, які Ви присвятили натхненному служінню рідній Батьківщині. За роки сумлінної праці Ви здобули беззаперечний авторитет компетентного та досвідченого фахівця, мудрого і розсудливого керівника та щирого патріота своєї держави.

 Бажаю впевнено керувати успіхом кожної справи, мрією кожного дня. Нехай сили та вдача не покидають, нехай близькі підтримують, нехай друзі допомагають, нехай підлеглі поважають та на «відмінно» виконують свою роботу!

Щиросердечно зичу заможності і процвітання у Вашому житті, щоб Ваша праця була достойно винагороджена і оцінена! Хай Ваші будні будуть плодотворними, наповнені радістю від гарно виконаної справи, а вихідні та свята — веселими та безтурботними на березі океану або на снігових вершинах найкращих курортів світу!

Нехай кожен новий день буде щедрим на успіхи та перемоги, багатим на радісні звістки, приємні події, особисті досягнення і благородні справи!

Нехай оптимізм і життєва енергія супроводжують Вас і надалі, дають можливість реалізовувати ідеї і приймати мудрі рішення на благо нашої України. Нехай Боже благословення , людська довіра і допомога супроводжують Вас в житті.

Кохання вам і добробуту, щастя і розуміння від рідних та близьких людей!

З повагою,

голова Нововодолазької районної ради С. Ротач

11 січня375942430

Анонс подій
06 грудня 2019 року о 10.00 відбудеться засідання XL сесії районної ради VII скликання