Нагородження Комунального некомерційного підприємства “Центр первинної медико-санітарної допомоги Нововодолазького району” Нововодолазької районної ради Харківської області

 20191107_105247Комунальне некомерційне підприємство “Центр первинної медико-санітарної допомоги Нововодолазького району” Нововодолазької районної ради Харківської області  – переможець Національного бізнес-рейтингу серед  суб’єктів господарювання України.

Довідково: Національний бізнес-рейтинг проводить рейтингування підприємств України вже більше 15 років і за цей час завоював довіру та повагу ділової спільноти за прозорість та незалежність оцінювання.

Нагорода «Лідер року 2019» вручається підприємствам, які вносять значний вклад в розвиток галузі і економіки України в цілому, дотримуються високих стандартів і створюють імідж України як правової економічно розвиненої держави. Почесним званням «Лідер року» відзначаються ті компанії, що увійшли в топ галузевого рейтингу за результатами аналізу фінансово-економічних показників.

Національний бізнес-рейтинг демонструє рівень успішності та стабільності підприємств України серед аналогічних за розміром, видом економічної діяльності, географією роботи. Це об’єктивний інформаційний ресурс про підприємства для внутрішнього використання (прийняття управлінських рішень) і для зовнішніх користувачів (інвесторів, держави, банків, страхових компаній, ЗМІ тощо).

НБР – представництво міжнародного Союзу Національних бізнес-рейтингів в Україні, який об’єднує оргкомітети Національних бізнес-рейтингів у 8 країнах, визначає міжнародні принципи рейтингування, ініціює програми нагородження та організовує масштабні заходи для підприємців.

ЛІДЕР ГАЛУЗІ 2019 – рейтингова програма спрямована на визначення провідних підприємств різних сфер української економіки, які досягли значних фінансових успіхів і завоювали довіру партнерів і споживачів. Почесним званням «Лідер галузі» нагороджуються компанії, що увійшли в топ галузевого рейтингу за результатами аналізу фінансово-економічних показників.

Медаль «Лідер галузі 2019» — авторитетний знак успіху, який підтверджує ефективність ведення бізнесу, відкритість у стосунках з державою, прагнення до високих стандартів галузі.

Свідоцтво «Лідер галузі 2019» — невід’ємна частина нагородного комплекту для лідерів. У свідоцтві деталізовано вказуються зайняті в рейтингу позиції

Іменний сертифікат (керівнику, спеціалісту) Вручається за високий професіоналізм і досягнення вагомих результатів у роботі, а також за персональний внесок у процвітання компанії.

 Орден «Професійне визнання» Вручається керівникам вищої ланки, власникам підприємств-лідерів на знак визнання їх управлінської майстерності

Про міцні позиції Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Нововодолазького району» Нововодолазької районної ради Харківської області свідчать підсумки щорічного загальнодержавного рейтингового аналізу.

У 2019 році дослідження проводилося серед 315794 підприємств за основними показниками фінансово-господарської діяльності.

Згідно заключення Національного бізнес-рейтингу Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги Нововодолазького району» Нововодолазької районної ради Харківської області  посів 22 місце (Золото) серед суб’єктів господарювання України у номінації «Коефіцієнт оборотності активів» та 6 місце (Золото) серед суб’єктів господарювання Харківської області у номінації « Коефіцієнт оборотності активів».

Керівника ЦЕНТРУ Єгорова Романа Вячеславовича нагороджено Орденом «Професійне визнання», іменним сертифікатом, відповідальні працівники також отримали нагороди, а підприємство отримує Свідоцтво «Лідер галузі 2019».

Ця почесна нагорода підкреслює статусність підприємства і є приводом для гордості всього колективу, а також слугуватиме чудовим маркетинговим інструментом. Тверді принципи ведення сумлінного бізнесу, вдало обрана стратегія розвитку та професійна майстерність всього колективу — міцна основа для досягнення лідерських позицій.

1

20191107_105313 20191107_105356

07 листопада

Анонс подій
06 грудня 2019 року о 10.00 відбудеться засідання XL сесії районної ради VII скликання