Міжнародний день поштової служби

443347Всесвітній день пошти – один з міжнародних днів, що відзначаються в системі Організації Об’єднаних Націй. Проводиться за рішенням XIV конгресу Всесвітнього союзу поштовиків у день створення союзу в 1974 р.

Шановні працівники поштового зв’язку!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Всесвітнього дня пошти! Ваша професія – не з легких, але так потрібна людям. Щодня, незважаючи на погоду, листоноші вчасно приносять кореспонденцію адресатам, долаючи по декілька кілометрів за день. Сьогодні для багатьох людей, особливо похилого віку, працівники пошти є чи не єдиним джерелом інформації, доброї звістки та привітного слова, адже разом із листами та газетами приносять в кожен дім надію на краще. Скорочуючи відстані між людьми, вони несуть радість спілкування, сприяють об’єднанню людських сердець і доль. Висловлюю щиру подяку за вашу роботу. Нехай вам завжди посміхається доля та дарує міцне здоров’я й довголіття, а вісточки, які ви приносити людям, будуть лише радісними. Щастя і благополуччя вам і вашим родинам!.

З повагою,

Голова Нововодолазької районної ради С.О. Ротач

Сьогодні з нагоди свята поштарі Нововодолажчини приймали вітання. 

Головою Нововодолазької районної ради С.О. Ротач за багаторічну сумлінну високоефективну працю, високий професіоналізм, відданість справі, значний внесок у розвиток поштового зв’язку були відзначені кращі працівники відділення поштового зв’язку Нова Водолага: оператор – Черненко Н.П., листоноші –  Нещеретна Л.М. та Федоренко В.А.

CIMG6662 CIMG6663 CIMG6666 CIMG6668

 

09.10.2019

Анонс подій