Керівників закладів первинної меддопомоги запрошують на вебінар «Колективний договір»

В рамках проекту «Ефективна первинна медицина в громаді» 29 січня відбудеться вебінар «Колективний договір», де спікером виступить Олена Хитрова – тренерка та юридична експертка МОЗ, юристка Харківської експертної групи підтримки медреформи.

Програма веб-конференції розроблена для  представників управлінських команд центрів первинної медико-санітарної допомоги Харківської області – головних лікарів та їхніх заступників, а також спеціалістів, що займаються економічною стороною діяльності закладу.

Спікером виступить Олена Хитрова – тренерка та юридична експертка МОЗ, юристка Харківської експертної групи підтримки медреформи. Упродовж вебінару вона розповість про те, що обов’язково необхідно враховувати при підготовці договору, а що можна не включати; з чого складається колективний договір та як розробити, підписати й змінити колективний договір.

Веб-конференція триватиме з 15:00 до 16:30. Для участі у вебінарі необхідно зареєструватися за посиланням.

Довідково. Проект «Ефективна первинна медицина в громаді» реалізується в рамках програми ЄС «Підтримка громадянського суспільства, місцевих влад та прав людини» та фінансується Європейським Союзом.

Виконавці проекту Харківська обласна рада – координатор та Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області, Громадська організація «Агенція змін «Перспектива» та Громадська спілка «Українсько-Німецька Медична Асоціація».

Проект створено задля розбудови ефективної первинної медико-санітарної допомоги у громадах Харківської області шляхом підвищення обізнаності громадськості про медичну реформу, навчання та консультування лікарів, керівників медзакладів та представників місцевого самоврядування, надання міні грантів для покращення медичного сервісу та вивчення кращих місцевих та міжнародних практик.

 

28 січня

Анонс подій