ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

ЩОДО УЧАСНИКІВ КОНКУРСУ НА ПОСАДУ КЕРІВНИКА КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «НОВОВОДОЛАЗЬКИЙ РАЙОННИЙ БУДИНОК КУЛЬТУРИ» НОВОВОДОЛАЗЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Нововодолазька районна рада інформує, що 13 січня 2020 року закінчився строк прийняття документів від кандидатів на посаду керівника КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «НОВОВОДОЛАЗЬКИЙ РАЙОННИЙ БУДИНОК КУЛЬТУРИ» НОВОВОДОЛАЗЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ.

Станом на 03.01.2020 до Нововодолазької районної ради надійшли документи для участі в конкурсі на посаду керівника КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «НОВОВОДОЛАЗЬКИЙ РАЙОННИЙ БУДИНОК КУЛЬТУРИ» НОВОВОДОЛАЗЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ від  Мірошниченко Віри Миколаївни (Додаток відомості про кандидата).

Усі зацікавлені особи протягом семи днів з дня оприлюднення відомостей про кандидата можуть подавати пропозиції та зауваження щодо кандидатури на електронну пошту vodolaga-rayrada@ukr.net або за адресою: смт. Нова Водолага, вул. Гагаріна, 7, каб. № 15 (Нововодолазька районна рада Харківської області).

Довідки за телефонами: (05740) -4-25-54.

 

14 січня

Анонс подій
06 грудня 2019 року о 10.00 відбудеться засідання XL сесії районної ради VII скликання