Інформація про оголошення конкурсу

Нововодолазька районна рада Харківської області оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності для здійснення незалежної оцінки об’єктів нерухомого майна спільної власності територіальних громад  Нововодолазького району.

Дата, час і місце проведення конкурсу – 15.02.2019 року об 11.00 годині в приміщенні районної ради, за адресою: смт. Нова Водолага, вул. Гагаріна, 7.

Мета проведення незалежної оцінки - визначення ринкової вартості об’єкта для укладання договору оренди.

Найменування об’єкта та його місцезнаходження:

– Частина 1 поверху терапевтичного лікувального корпусу КНП «Нововодолазька ЦРЛ» Нововодолазької районної ради Харківської області, кімнати № 1- 7,74 м2, № 2 -10,50 м2 , № 3 – 7,74 м2, № 4- 10,74 м2, та частину коридору – 10,08 м2, (згідно поверхневого плану), що розташована за адресою: Харківська область, Нововодолазький район, смт. Нова Водолага, вул. Пушкіна, б. 16 , загальною площею – 46,8 м2.

Вимогами до претендентів для участі в конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності є наявність:

  • відповідної кваліфікації оцінювачів стосовно оцінки об’єкта оцінки, що має підтверджуватися чинними кваліфікаційними документами оцінювачів та свідоцтвами про реєстрацію в Державному реєстрі оцінювачів, виданими відповідно до чинного законодавства;
  • досвіду суб’єкта оціночної діяльності у проведенні оцінки майна, зокрема подібного майна;
  • переліку оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, та їх особистого досвіду у проведенні оцінки подібного майна;
  • письмової згоди оцінювачів, яких додатково буде залучено суб’єктом оціночної діяльності для виконання робіт з оцінки майна.

Для участі в конкурсі необхідно подати: заяву про участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності за встановленою формою та конкурсну документацію. Конкурсна документація подається в запечатаному конверті з описом підтвердних документів, що містяться в конверті. До підтвердних документів, поданих на конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, належать:

  • копія установчого документа претендента;
  • копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі та яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку майна, а також документальне підтвердження наявності у них трудових відносин з претендентом;
  • копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності;
  • інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним).

Копії документів завіряються претендентом, який відповідає за їх достовірність. Конкурсна пропозиція претендента подається у запечатаному конверті і має містити пропозицію щодо вартості виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт (у робочих днях).

Документи на участь у конкурсі будуть прийматися за адресою: смт. Нова Водолага, вул. Гагаріна, 7, до 13.02.2019 року включно. Довідки за телефоном    4-25-54.

 

02 лютого

Анонс подій