Фестиваль технічних видів спорту відбудеться 8-10 листопада у Харкові

7179d6094cb99d80a7ccea2253455e6aЯк повідомили організатори, на гостей заходу чекають автошоу з розважальною програмою, конкурсами та призами від партнерів. На пл. Свободи пройде автомобільна виставка, на якій будуть представлені новинки автосалонів, позашляховики, кросовери, квадроцикли, а також додаткове обладнання, запчастини та аксесуари для машин.

8 листопада на пл. Свободи відбудуться офіційне відкриття фестивалю, виставка позашляхової техніки, парад учасників, старт гонки наосліп на спеціально підготовленій трасі та шоу-програма.

9-10 листопада у селищі Безлюдівка пройде фінал позашляхових змагань і святкування дня народження off-road клубу «JUMA».

Як повідомила начальник Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів міської ради Вікторія Грецька-Миргородська, фестиваль технічних видів спорту став традиційним.

«Ми раді, що третій рік проводимо у Харкові такий масштабний захід, який позиціонує Харків як спортивну столицю, а також сприяє підняттю іміджу міста», – зазначила Вікторія Грецька-Миргородська.

Захід пройде за підтримки Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів міської ради під патронатом Харківського міського голови Геннадія Кернеса.

06 листопада

Анонс подій