Архітектурно-планувальне бюро:  оновлення і перезавантаження

1 Нещодавно Комунальне підприємство «Архітектурно-планувальне бюро Нововодолазького району»  ( КП АПБ ) відновило свою діяльність. Згідно рішення районної ради ХХХІ сесії VІІ скликання від 25 жовтня 2018 року директором підприємства призначено Вороніна Захара Васильовича, який за фахом відповідає конкурсним  та кваліфікаційним вимогам.

Що нового чекає на забудовників?

Значно розширюється обсяг проектної, технічної та іншої документації. Оформлення та зберігання всіх видів робіт ведеться в електронному вигляді.

 

Ось перелік основних видів робіт, що надаються комунальним підприємством:

 

  • Розробка проектів для будівництва або реконструкції об’єктів нерухомого майна.
  • Оформлення будівельних паспортів для будівництва індивідуальних житлових будинків та господарських будівель і споруд.
  • Оформлення паспортів прив’язки тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності ( кіоски, павільйони, тощо ).
  • Підготовка документації та оформлення містобудівних умов і обмежень щодо забудови земельної ділянки ( містобудівний розрахунок, графічні матеріали ).
  • Проведення технічного обстеження самовільно побудованих індивідуальних будинків площею понад 300 кв. м. і госпбудівель загальною площею понад 100 кв. м. для подальшого узаконення та прийняття їх до експлуатації.
  • Оформлення викопіювань з генеральних планів населених пунктів для розміщення об’єктів будівництва, інженерних комунікацій,тощо.
  • Розробка ескізних, концептуальних проектів забудови для вирішення питань надання земельних ділянок в органах місцевого самоврядування.
  • Надання консультацій населенню з питань щодо відповідності забудови земельних ділянок діючим будівельним нормам
  • Надання довідок щодо відсутності або наявності будівель і споруд на земельних ділянках.

 

Оплата зазначених робіт здійснюється на договірних умовах, проте ціни базуються на діючих державних стандартах. В КП АПБ також застосовуються понижуючі коефіцієнти для пільгового контингенту населення.

І останнє, колектив КП АПБ вважає доцільним для замовників здійснювати оформлення документації саме в цьому підприємстві, адже всі передбачені законодавством відрахування надходять до бюджету району.

 

15 грудня

Анонс подій
04 квітня о 10.00 відбудеться засідання XXXVІ сесії районної ради VII скликання