З Днем працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості

unnamedДень працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості — професійне свято працівників нафтової, газової, нафтопереробної промисловості та нафтопродуктозабезпечення України. Відзначається щорічно у другу неділю вересня.

Рівень розвитку країни, її достаток, енергетична безпека та конкурентоспроможність значною мірою залежить як від ресурсів нафти та газу, так і розробки їх родовищ. Нашою гордістю є історичний факт, що саме з території України вперше стали здійснюватися прямі експортні поставки природного газу до Європи.

Важливо, що Україна не тільки зберегла багатолітні традиції промислового видобутку нафти та газу, а й здійснює наполегливі кроки щодо реформування нафтогазової галузі, залучення інвестицій, впроваджує нові технології, працює над підвищенням ефективності роботи підприємств на основі міжнародного досвіду.

Шановні працівники нафтової, газової та нафтопереробної промисловості

Щиро вітаємо вас із професійним святом – Днем працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України! 

Цей день – чудова нагода привітати та висловити повагу до всіх, хто поєднав своє життя із працею в нафтогазовій сфері. Сьогодні від сумління і професіоналізму працівників сфери залежить енергетична безпека країни, стабільна робота вітчизняної промисловості, добробут і якість життя людей. Завдяки вашій праці крок за кроком розбудовується нафтогазова галузь.

 Це свято професіоналів, які присвятили себе нелегкій та дуже важливій справі – розбудові енергетичної системи держави!

Бажаємо Вам стабільності та нових досягнень, миру, міцного здоров‘я, щастя та родинного благополуччя!

З повагою,

Голова районної ради С. Ротач

Депутатський корпус районної ради

13 вересня

Анонс подій